info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILLA EDEN LUXURY RESORT *****

Dovolená - Golf itálie

VILLA EDEN LUXURY RESORT *****

Poloha

Luxusní boutique resort Villa Eden Luxury se nachází v zelených svazích nad střediskem Riviera Gardone a nabízí úchvatné výhledy na panoramata jezera Lago di Garda a jeho okolních hor.

Vybavení hotelu

Tento jedinečný luxusní resort se skládá z hotelu, rezidencí a vil, mistrného uměleckého designu zasazeného do středomořské vegetace gadrského jezera. Eden Luxury Resort se vyznačuje charakteristickými styly hvězdných architektů Matteo Thuna, Davida Chipperfielda, Richarda Meiera a Enza Enea. Nabízí prvotřídní služby, individuální lázeňské procedury a špičkové gurmánské restaurace. Není nic úžasnějšího, než být v souladu se sebou samým - v resortu Eden Luxury Resort to moc dobře vědí a poskytují vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén, vzdušné sluneční terasy a exkluzivní soukromé lázně s vysoce účinnými kosmetickými procedurami a uklidňujícími masážemi pro skutečný holistický wellness zážitek. Individuálně přizpůsobené ošetření vysoce kvalitními luxusními produkty od Ligne St. Barth se vám doslova dostane pod kůži a přinese viditelné výsledky. Zkombinujte svůj pobyt v Eden Luxury Resort s cvičením v moderním fitness centru vybaveném kardio a posilovacím zařízením „Precor“, bezplatnými závažími a podložkami na jógu.

Vybavení pokoje

V resortu se nachází 9 hotelových vzdušných prostorných pokojů a apartmá, 4 prázdninové domy až pro 6 osob a v neposlední řadě 5 luxusních moderních vil s bazénem až pro 8 osob. Všechny pokoje a vily jsou vybaveny vším, co si jen náročný host může přát.

Stravování

Resort Villa Eden Luxury spolupracuje s místními regionálními farmáři a výrobci a klade důraz na naprostou čerstvost a autentičnost všech pokrmů. Lokální produkty spojují s velkou dávkou kreativity a vášně, aby zajistili nezapomenutelný chuťový zážitek každého hosta. Nádherné sluneční terasy nabízejí nezapomenutelné výhledy na jezero Garda a poskytují perfektní kulisu pro zvláštní příležitosti ve velmi soukromé atmosféře.

Sport a zábava

Hotel má skvělou polohu zasazenou do svahu nad městem Gardone Riviera, která je jednou z hlavních atrakcí Gardského jezera: * Italové se sem houfně hrnou navštívit Vittoriale degli Italiani, bývalý domov italského básníka a výstředníka Gabriele d’Annunzio * Za návštěvu stojí také svěží botanická zahrada André Heller, která je domovem 3 000 rostlin z celého světa, kousek od hotelu. Do centra Gardone je to 10 minut sjezdem, zatímco k jezeru je to asi 20 až 30 minut chůze.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / VILLA EDEN LUXURY RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog