info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
CASTADIVA RESORT & SPA - GOLF *****

Dovolená - Golf itálie

CASTADIVA RESORT & SPA - GOLF *****

Poloha

CastaDiva Resort & Spa se nachzí ve východní částí krásného jezera Como, obklopený překrásnou botanickým parkem o rozloze 26 000 m2, a coby kamenem dohodil od Milána.

Vybavení hotelu

CastaDiva Resort & Spa nabízí prostorné pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi, bezplatné parkoviště, wellness centrum a výhled na jezero Como. K dispozici je také restaurace připravující jídla vynikající kvality. Lázeňská část hotelu zahrnuje finskou saunu, tureckou lázeň a relaxační bazény. K dispozici jsou také masážní místnosti a dobře vybavená posilovna se stroji značky Technogym. Vyhřívané venkovní i kryté bazény s masážními tryskami mohou hosté využívat zdarma a nechybí ani solná jeskyně. V restauraci Orangerie jsou podávány čerstvé domácí těstoviny a bohatý výběr lombardských specialit i klasických italských jídel. The Bellini & Pool bar nabízí lehké občerstvení, lahodné osvěžující koklejly a nápoje během celého dne.

Vybavení pokoje

Resort CastaDiva poskytuje klimatizované pokoje s minibarem a v některých případech také s balkonem nebo terasou a výhledem na jezero Como.Cena zahrnuje:

- 3, 5, 6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní - 3,5,6 x green fee na golových hřištích dle rozpisu LA PINETINA GOLF CLUB GOLF CLUB MONTICELLO GOLF CLUB CARIMATE GOLF CLUB LECCO MENAGGIO & CADENABBIA GOLF CLUB GOLF CLUB LANZO

Cena nezahrnuje:

- dopravu - cestovní pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ITÁLIE / CASTADIVA RESORT & SPA - GOLF *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog