info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VILA GALÉ TAVIRA ****

Dovolená - Tavira

VILA GALÉ TAVIRA ****

Poloha

Nedávno otevřený hotel Vila Galé Tavira se nachází v centru krásného historického města Tavira na slunném jihu Portugalska, Algarve.

Vybavení hotelu

Pro své hosty hotel připravil následující služby: parkovací stání, čistírna oděvů, obchody, tabák a zájmové kroužky pro děti. Pro pořádání skupinových akcí slouží konferenční sály, pobavit se hosté mohou v jednom z barů, nebo na diskotéce.

Vybavení pokoje

V hotelu se nachází 262 pokojů, z toho 6 apartmánů a jeden pokoj bez bariér. Součástí vybavení každého pokoje je balkon, klimatizace, přímá telefonní linka, televize se satelitem, rádio, trezor (placený), vysoušeč vlasů, minibar, připojení na fax/modem a čtyřiadvacetihodinová pokojová služba.

Sport a zábava

Kromě vodních sportů, které můžete provozovat na nedozírných algarvských plážích, které vyhledávají turisté z celého světa, si můžete vybrat z následující nabídky sportovního vyžití: venkovní bazén pro děti i dospělé, vyhřívaný vnitřní bazén, golf v jednom z blízkých klubů, nebo posilovna. Na relaxaci je určená jacuzzi a turecká lázeň, hotel také pořádá tematické výlety po okolí, a to jak pěší, tak loďkou.

Náš názor

Pravá dovolená u moře, jejímž jediným účelem je ulevit Vašemu unavenému tělu.C


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tavira / VILA GALÉ TAVIRA ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog