info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
VICEROY BALI *****

Dovolená - Ubud

VICEROY BALI *****

Poloha

Luxusní resort The Viceroy Bali najdete v samém srdci Bali, uprostřed krásné zelené vegetace. Nachází se v majestátním prostředí „Údolí králů“, jak je toto místo označované zdejšími obyvateli, a to díky tomu, že v okolních vesnicích dříve pobývali královské generace. Od centra kulturního městečka Ubud je resort vzdálený cca 5 km. V tomto resortu budete obklopeni naprostým klidem.

Vybavení hotelu

Ubytování ve Viceroy Bali uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Je zde kladen důraz na luxus a dokonalé soukromí každého hosta. Hosté Viceroy Bali se mohou těšit také na dokonalé služby a jedinečné veřejné prostory, k nimž bezpochyby patří oblíbená restaurace a bar CasCades, luxusní lázně a kosmetické centrum Lembah či bazén s nekonečným okrajem, butik, moderní posilovna a knihovna.

Vybavení pokoje

Resort nabízí 25 luxusně vybavených soukromých vil s bazénem v pěti různých kategoriích, jež disponují velkými pokoji s prostorem pro posezení, mramorovou koupelnou s toaletními stolky, sprchovým koutem a samostatnou vanou. K dispozici je vám zde denně a la carte snídaně v restauraci CasCades s nádherným výhledem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod/iPhone, kávovar espresso s kávou Illy, výběr čajů, 24hodinová pokojová služba, župany a pantofle, večerní služby rozestýlky a další vybavení jako ostrovní přírodní kosmetika apod.

Stravování

Restaurace CasCades nabízí pokrmy moderní francouzské kuchyně s vlivem exotických asijských chutí. Můžete si zde vychutnávat nejen lahodná vína, ale i neskutečný výhled na řeku a okolí. Bar Viceroy nabízí tu nejlepší sbírku koňaků, skotských či japonských whisky, lihovin a doutníků. Bar představuje jedno z nejlépe zásobených míst pro vychutnání si koktejlů na Bali. Při popíjení lahodných nápojů a relaxaci se můžete kochat výjimečným výhledem na údolí řeky Petanu.

Sport a zábava

Místní lázeňské centrum nabízí širokou škálu procedur, jež byly pečlivě navrženy, aby kombinovaly západní a tradiční balijské wellness techniky předávané po staletí. V lázních naleznete vše, co potřebujete k relaxaci a znovu nabití energie (k dispozici je kosmetická místnost, jednolůžková místnost pro masáže, dvoulůžková místnost pro masáže s vanou a sprchou, parní místnost, bazén se studenou vodou, americké terapeutické jacuzzi s tryskami, šatna s jednotlivými bezpečnostními skříňkami, soukromé sprchy a místnosti pro odpočinek a relaxační terasa s výhledem na říční údolí). Dále resort nabízí mnoho různých aktivit a výletů do okolí. Jen si vybrat! (výlety na kolech, výlet rýžovým polem, výlet do vesnice Petulu, exkurze v balijském ptačím parku, safari ve sloním parku, výlet na kávovou plantáž, balijský mořský a safari park, sjíždění divoké vody, potápění, jízda na koni, horská cyklistika v Batur, túra při východu slunce, výlet na motorce Harley Davidson nebo vypůjčení motocyklu, golfové dny, lekce balijského designu, lekce balijského tance, lekce vytváření tradičních papírových draků a vyřezávání dřevěných slonů)

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Denpasar – Praha v nejnižší knihovací třídě
* vybraný počet nocí se zvolenou stravou
* zdarma schuttle bus do vesničky Ubud (každou hodinu)

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* privátní transfery letiště – hotel – letiště
* asistenční služby v anglickém jazyce
* při odletu z Indonésie odletovou turistickou taxu cca 15,- USD, splatnou v místní měně


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ubud / VICEROY BALI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog