info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TO NEJLEPŠÍ Z JORDÁNSKA - FLY & DRIVE

Dovolená - Jordánsko

TO NEJLEPŠÍ Z JORDÁNSKA - FLY & DRIVE

1.den
AMMAN

Odlet z Prahy a přílet na letiště Amman, kde na Vás bude čekat zástupce zahraničního partnera, který Vás přivítá a nasměruje k transferu do hotelu.

Nocleh v Sulaf Luxury hotelu 4* nebo podobném.

 

Jordansko - Amman - romanske ruiny CitadelJordansko - Amman - Qasr AmraJordansko - Amman - romanske ruiny CitadelJordansko - Amman - amfiteatrJordansko - Amman - mesita krale AbdullahJordansko - Amman - Qasr Amra

2.den
AMMAN - QASR AMRA - JESASH

Tento den si převezmete váš vůz a můžete začít např. s poznáváním hlavního města Ammanu, které bylo v minulosti centrem římské a babylonské civilizace. Za návštěvu stojí určitě vyhlášené tržiště Souk, Citadela odkud lze obdivovat nádherné sloupy římského Herkulova chrámu, mešituá Grand Husseini, římský amfiteátr či archeologické muzeum. Dále můžete v této oblasti navštívit pouštní pevnosti jako např.Qasr Kharane a Qasr Amra (UNESCO), jež jsou upomínkou na počátky a rozkvět islámsko-arabské civilizace, stejně tak překrásné ruiny města Jesash, které založil Alexander Makedonský.

Nocleh v Sulaf Luxury hotelu 4* nebo podobném.

 

Jordansko - JerashJordansko - JerashJordansko - JerashJordansko - JerashJordansko - JerashJordansko - Jerash

3.den
AMMAN - PETRA

Dva tisíce let staré pozůstatky starověkého růžového skalního města Petry, jednomu ze sedmi nových divů světa, jsou hlavní turistickou atrakcí Jordánska. Prohlédnout si zde můžete chrámy, kláštery, hrobky, obytné domy či římská divadla, a to vše vytesané v několika úrovních do růžové pískovcové skály vysoké sto metrů. Petra, staré město Nabatejců, je jednou z nejvýznamnějších památek lidstva.

Nocleh v hotelu P-Quattro 4* nebo podobném.

 

Jordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - Petra

4.den
PETRA

Tento den můžete opět pokračovat v prohlídce naprosto fascinujícího komplexu mnoha útvarů, staveb, chodeb a zákoutí, starobylé Pokladnice.

Nocleh v hotelu P-Quattro 4* nebo podobném.

 

Jordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - PetraJordansko - Petra

5.den
PETRA - AQABA

Aqaba, jediné jordánské přímořské město a přístav v nejsevernějším cípu Rudého moře. Najdete zde nádherné pláže a korálové útesy, které z oblasti dělají jednu z nejlepších potápěčských destinací na světě, a bohatou historii, jež tady po sobě zanechala řadu významných památek. Za návštěvu rozhodně stojí pevnost Helim vybudovaná ve 12. století křižáky, turecké lázně (hamam) z roku 306, kam po náročném dni přicházejí relaxovat jak místní, tak i cizinci či archeologické muzeum sídlící v bývalém sultánském paláci, postaveném v roce 1917.

Nocleh v hotelu La Costa 4* nebo podobném.

 

Jordansko - Aqaba - hotel KempinskiJordansko - Aqaba - hotel SarayJordansko - Aqaba - hotel SarayJordansko - Aqaba - hotel Tala bayJordansko - Aqaba - Rude moreJordansko - Aqaba - Rude more

6.den
AQABA - WÁDÍ RUM

Po snídani se vydejte do "Měsíčního Údolí", jak je často nazýváno Wádí Rum. Uvidíte zde například jeden z nejruději zabarvených typů pouštního písku na světě. Impozantní duny rudého písku se opírají o skalní útvary barevného pískovce. Užijte si zde nádherné západy a východy slunce.

Nocleh v Aladdin Campu s polopenzí.

 

Jordansko - Wadi RumJordansko - Wadi RumJordansko - Wadi RumJordansko - Wadi RumJordansko - Wadi RumJordansko - Wadi Rum

7.den
WÁDÍ RUM - MRTVÉ MOŘE

Koupání v Mrtvém moři, které je i nejnižším bodem naší planety, je bezesporu unikátním zážitkem. Voda v moři je extrémně slaná, hustá a místo plavání se budete jen tak nadnášet na zádech. Vyzkoušejte účinky léčivého bahna, ale i místního ovzduší, které mají zázračný vliv na lidský organismus.

Nocleh v hotelu Grand East nebo podobném.

 

Jordansko - Mrtve MoreJordansko - Mrtve MoreJordansko - Mrtve MoreJordansko - Mrtve MoreJordansko - Mrtve MoreJordansko - Mrtve More

8.den
MRTVÉ MOŘE - AMMAN

Po snídani přejed na letiště v Ammanu, zde vrácení vozu a odlet zpět do Prahy.

 

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní ve 4
* hotelu
* večeři ve Wadi Rum
* transfer z letiště do hotelu při příletu
* pronájem vozu střední třídy od 2 dne s vrácením na letišti při odletu

Cena nezahrnuje:

* poplatek za vízum
* vstupné
* nápoje
* spropitné a všimné


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jordánsko / TO NEJLEPŠÍ Z JORDÁNSKA - FLY & DRIVE

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog