info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TIVOLI CARVOEIRO ALGARVE RESORT *****

Dovolená - Portugalsko

TIVOLI CARVOEIRO ALGARVE RESORT *****

Poloha

Pro tento luxusní hotel bylo vybráno speciální klidné místo přímo nad útesem skrývajícím malou písečnou pláž Vale Covo s překrásnými jeskyněmi (přístupná pouze za odlivu). Od centra Carvoeira je vzdálen 1 km.

Vybavení hotelu

Obchod s pohledy a suvenýry, společenská místnost, internet (za poplatek). Večer se pořádají animační programy s živou hudbou a zábavním programem, TV místnost, pokojový servis 24 hodin denně. 3x denně zdarma hotelový autobus do centra Carvoeira.

Vybavení pokoje

Prostorné pokoje a luxusní suite v hotelu Tivoli Carvoeiro poskytují čistý komfort, který překoná očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Nově byly vytvořeny rodinné pokoje, aby vyhovovaly všem potřebám rodin a poskytovaly větší prostor, který mohou sdílet až 4 osoby s maximálním komfortem a pohodlím. Carvoeiro suite a Tivoli Junior Suite jsou ztělesněním luxusu a nabízejí specializované služby a panoramatický výhled na oceán.

Stravování

Hodujte svými smysly nad rozmanitostí vynikajících kulinářských výtvorů, které jsou k dispozici v pěti restauracích a barech. Ochutnejte místní vína a čerstvé úlovky v Med Food & Wine nebo autentické portugalské poklady v The One Gourmet. Mare Bistro udržuje hosty po celý den spokojené s lehkými a lahodnými kousky, zatímco úžasné výhledy z barů Ocean View Bar a Sky Bar Carvoeiro vzrušují a inspirují. Tivoli Carvoeiro nabízí také bar u bazénu s vynikajícími koktejly a předkrmy pro maximální pohodlí a potěšení.

Pláž

Přímo u hotelu, bílá písečná.

Sport a zábava

Zdarma jsou Vám k dispozici dva sladkovodní bazény pro děti i dospělé, vnitřní bazén s jacuzzi, dva osvětlené tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, putting green, posilovna, krytý bazén a sauna. Za příplatek pak dále kulečník, a masáže. Škola potápění. Golfisté mají slevy jak na golfové hřiště SALGADOS (patřící k hotelu), tak i na další vybraná golfová hřiště v okolí.

Tivoli Spa Carvoeiro nabízí nadčasový a vynikající rozmazlovací zážitky s wellness procedurami, které kombinují holistické léčení, časem prověřené techniky a exkluzivní krytý bazén. Posilte své smysly pomocí produktů Voya Organic Beauty a autentických prvků inspirovaných bohatstvím Algarve. Zažijte extravaganci parní lázně nebo si na několik okamžiků odpočiňte v sauně doplněné jakoukoli masáží, peelingem nebo sadou hluboce doplňujících procedur. Osobní a starostlivý přístup místních kvalifikovaných odborníků zajistí, že se během pobytu v Tivoli Carvoeiro budete cítit uvolněně a omlazeně.

Pro děti

Kromě animačních programů nabízí hotel také dětský klub, který je hostům poskytován zdarma.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Faro a zpět
* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji
* privátní transfer z/na letiště

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby na telefonu v českém jazyce


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Portugalsko / TIVOLI CARVOEIRO ALGARVE RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog