info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TIVOLI CARVOEIRO ALGARVE RESORT *****

Dovolená - Carvoeiro

TIVOLI CARVOEIRO ALGARVE RESORT *****

Poloha

Pro tento luxusní hotel bylo vybráno speciální klidné místo přímo nad útesem skrývajícím malou písečnou pláž Vale Covo s překrásnými jeskyněmi (přístupná pouze za odlivu). Od centra Carvoeira je vzdálen 1 km.

Vybavení hotelu

Obchod s pohledy a suvenýry, společenská místnost, internet (za poplatek). Večer se pořádají animační programy s živou hudbou a zábavním programem, TV místnost, pokojový servis 24 hodin denně. 3x denně zdarma hotelový autobus do centra Carvoeira.

Vybavení pokoje

Prostorné pokoje a luxusní suite v hotelu Tivoli Carvoeiro poskytují čistý komfort, který překoná očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Nově byly vytvořeny rodinné pokoje, aby vyhovovaly všem potřebám rodin a poskytovaly větší prostor, který mohou sdílet až 4 osoby s maximálním komfortem a pohodlím. Carvoeiro suite a Tivoli Junior Suite jsou ztělesněním luxusu a nabízejí specializované služby a panoramatický výhled na oceán.

Stravování

Hodujte svými smysly nad rozmanitostí vynikajících kulinářských výtvorů, které jsou k dispozici v pěti restauracích a barech. Ochutnejte místní vína a čerstvé úlovky v Med Food & Wine nebo autentické portugalské poklady v The One Gourmet. Mare Bistro udržuje hosty po celý den spokojené s lehkými a lahodnými kousky, zatímco úžasné výhledy z barů Ocean View Bar a Sky Bar Carvoeiro vzrušují a inspirují. Tivoli Carvoeiro nabízí také bar u bazénu s vynikajícími koktejly a předkrmy pro maximální pohodlí a potěšení.

Pláž

Přímo u hotelu, bílá písečná.

Sport a zábava

Zdarma jsou Vám k dispozici dva sladkovodní bazény pro děti i dospělé, vnitřní bazén s jacuzzi, dva osvětlené tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, putting green, posilovna, krytý bazén a sauna. Za příplatek pak dále kulečník, a masáže. Škola potápění. Golfisté mají slevy jak na golfové hřiště SALGADOS (patřící k hotelu), tak i na další vybraná golfová hřiště v okolí. Tivoli Spa Carvoeiro nabízí nadčasový a vynikající rozmazlovací zážitky s wellness procedurami, které kombinují holistické léčení, časem prověřené techniky a exkluzivní krytý bazén. Posilte své smysly pomocí produktů Voya Organic Beauty a autentických prvků inspirovaných bohatstvím Algarve. Zažijte extravaganci parní lázně nebo si na několik okamžiků odpočiňte v sauně doplněné jakoukoli masáží, peelingem nebo sadou hluboce doplňujících procedur. Osobní a starostlivý přístup místních kvalifikovaných odborníků zajistí, že se během pobytu v Tivoli Carvoeiro budete cítit uvolněně a omlazeně.

Pro děti

Kromě animačních programů nabízí hotel také dětský klub, který je hostům poskytován zdarma.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Carvoeiro / TIVOLI CARVOEIRO ALGARVE RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog