info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TIKIDA GOLF PALACE  *****

Dovolená - Agadir

TIKIDA GOLF PALACE *****

Poloha

Architekti se při stavbě tohoto hotelu nechali inspirovat maurským stylem. Pozoruhodné jsou krásné malby, které zdobí celé luxusní zařízení. Hotelové zařízení mají v oblibě především zájemci o golf, neboť leží přímo u 36-ti jamkového golfového hřiště "Golf du Soleil". Do centra města Agadir a na pláž hotelu Riu Tikida Beach je k dispozici zdarma hotelová doprava (asi 7 km).

Vybavení hotelu

K hotelovému zařízení patří restaurace á-la-carte, která nabízí pokrmy marocké a mezinárodní kuchyně, dále je zde bar a plavecký bazén. Za poplatek můžete navštívit wellness zařízení "Tikid Spa", které se rozkládá na ploše o rozloze 400 qm a nabízí lázeň hammam, vyhřívaný bazén, saunu a různé lázeňské procedury a masáže.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v bohatě zařízených pokojích (50 m2) a v apartmánech Junior (60 m2), které jsou vybaveny koupelnou, samostatným WC, vysoušečem vlasů, županem, šatnou, telefonem, satelitní televizí, DVD přehrávačem, připojením k internetu (za poplatek), minibarem, sejfem, klimatizací a balkónem nebo terasou. Apartmány Senior (120 m2) nabízejí oddělený obývací pokoj, jinak jsou stejně vybavené. Apartmány Royal mají rozlohu 180 m2.

Sport a zábava

Golfové hřiště THE SOLEIL GOLF CLUB - 36 jamek Soleil Golf Club byl otevřen v roce 1999 a patří k jednomu z nejmladších. Celý areál se rozkládá na místě, kde ještě před deseti lety byla jen pustina a písek. Veškeré stromy a zeleň sem byla přivezena již vzrostlá a konečný výsledek je dokonalý. Tři hřiště, klubovna s výhledem na úžasné scenérie, restaurace s barem, golfová akademie s možností individuální či skupinové výuky to vše uprostřed greenů. Areál patří k pětihvězdičkovému hotelu Tikida, který nabízí package s golfem, výhodný především v létě, v době mimogolfové sezóny. Hlavní golfová sezóna v Agadiru je v prosinci až březnu. Golfové hřiště THE DUNES GOLF CLUB - 27 jamek Dunes Golf Club ležící v těsné blízkosti Golf Clubu Soleil byl otevřen v roce 1991 a je tvořen třemi devítijamkovými hřišti. Názvy jednotlivých hřišť jsou odvozeny od stromů, které v areálu rostou/ mimóza, eukalyptus a tamarišek/, jejich délka činí 3 050, 3 174 a 3 208 metrů. Jedinečný je zdejší trávník, jenž ohromí svou svěží zelení a dokonalostí. Jednotlivé devítky je možno libovolně kombinovat. Charakter hřiště je dán původním terénem dun, které vytvářejí malé kopce. Množství stromů lemujících hřiště a jezery vyžadují značné golfové dovednosti. Golfové hřiště AGADIR ROYAL GOLF CLUB - 9 jamek Royal Golf Club Agadir může se svými devíti jamkami působit v porovnání s dalšími vyhlášenými kluby poněkud „omšele“, ale jeho atmosféra neopakovatelná. Jedná se o třetí nejstarší klub v Maroku a byl vytvořen skutečnými golfovými nadšenci. V roce 1951 vytvořil první jamku Skot Wilson, o několik let později pak hřiště do dnešní podoby zformoval plukovník Kamili. Hřiště Vám poskytne přátelské zázemí, arabskou pohostinnost či příjemnou zahradní restauraci ve stínu palem, kde budete mít chuť zastavit se a vychutnat si zdejší neuvěřitelnou atmosféru. Velkou výhodou hřiště je, že se nestalo centrem turistického průmyslu i přesto, že sem míří mnohé cestovní kanceláře. Legenda Agadiru příjemně překvapí.Cena zahrnuje:

* 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 5x green fee na golfových hřištích Golf du Soleil
* privátní transfer z/na letiště v Agadiru
* kyvadlovou přepravu do centra Agadiru a zpět dle jízdního řádu

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu (zajistíme Vám rádi na vyžádání)
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* přepravu a pojištění golfových bagů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Agadir / TIKIDA GOLF PALACE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog