info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE RITZ-CARLTON ABAMA  *****

Dovolená - Tenerife

THE RITZ-CARLTON ABAMA *****

Poloha

​Luxusní hotelový resort THE RITZ-CARLTON ABAMA tvoří kaskádovité vily v nádherně upravené zahradě a najdeme ho na jihozápadním pobřeží v klidné části ostrova Tenerife. Menší hotelová pláž je písečná a zaručuje absolutní soukromí.

Vybavení hotelu

​V hotelu THE RITZ-CARLTON ABAMA se nachází prostorná recepce, obchůdky, devět restaurací, pět barů, kadeřnictví, čistírna a kongresové sály. Každý z 8 bazénu má terasu s lehátky a slunečníky. Zkušený tým animátorů připravuje zábavné i sportovní programy pro děti i dospělé. K celkové relaxaci mohou klienti navštívit místní lázně a vyzkoušet zde nepřeberné množství léčebných procedur.

Vybavení pokoje

​Luxusní ubytování nabízí flexibilní výběr pro každého hosta, všechny pokoje s velkorysým balkonem nebo terasou. Nový Villa Club je butikový koncept s pokoji a apartmány v odlehlém prostředí, který vyhovuje párům, rodinám i větším skupinám. Ikonická Citadela nabízí luxusní pokoje a apartmá.Všechny pokoje jsou klimatizované, luxusně vybavené televizí se satelitem, minibarem, telefonem, trezorem, koupelnou s WC a balkonem nebo terasou.

Stravování

​Hotel Ritz-Carlton, Abama je baštou kulinářské dokonalosti a jeho gurmánská nabídka je světově proslulá. Výběr míst kombinuje neformální a formální stravovací prostory a zajišťuje gastronomický styl pro všechny vaše chutě, od obědů na pláži zalitých sluncem, přes pohoštění u bazénu až po výjimečná degustační menu za soumraku.

Sport a zábava

​Lázně Ritz-Carlton Spa nabízejí řadu regeneračních a transformačních procedur inspirovaných přírodou a místními tradicemi. Inovativní a flexibilní program je přizpůsoben různým denním dobám a nabízí řadu wellness zážitků, které posilují zdraví a jsou přizpůsobeny vašim osobním požadavkům. Wellness zážitek v lázních Ritz-Carlton se inspiruje klasickými tradicemi římských koupelí, při nichž hosté postupně absolvují cyklus vodních procedur a zážitků určených k povzbuzení a stimulaci tělesného metabolismu. Fitness centrum na místě nabízí řadu nejmodernějších kardiovaskulárních cvičebních strojů a spinningová kola na venkovní terase (ve vybraných časech, nutná rezervace). K dispozici jsou také běžecké a turistické stezky vedoucí botanickou zahradou. Hotel The Ritz-Carlton, Abama, který má na dosah golf a tenis, je ideálním místem pro odpočinek, obnovu a načerpání energie aktivních cestovatelů. Vášniví golfisté jiste ocení místní 18-ti jamkové hriště a dále pak řadu dalších hrišť v okolí. Z dalších sportovních aktivit hotel nabízí 7 tenisových kurtů s umělým povrchem, vodní sporty, rybaření a potápění. Hotel zajišťuje tenisovou i golfovou školu.

Náš názor

​Krásný komplex THE RITZ-CARLTON ABAMA nabízí velmi kvalitní dovolenou a doporučujeme ho především milovníkům klidu, pohody a golfu.

 Cena zahrnuje:

* 3, 5, 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Abama deluxe se snídaní formou bufetu ve restaurantu La Veranda
* 1x, 2x nebo 3x green fee na golfovém hřišti Abama Golf Course včetně 30 drivingových míčků a buggy vč.GPS do dvojice
* zdarma upgrade na pokoj s výhledem na oceán (v závislosti na obsazenosti hotelu v době rezervace)
* 1x za pobyt Water Circuit v hotelovém Spa
* voda zdarma u bazénu a na pláži
* sleva 10% v Golf Pro Shopu

Cena nezahrnuje:

* leteckou dopravu (na požádání rádi zajistíme)
* transfery z/na letiště
* přepravu golfových bagů
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tenerife / THE RITZ-CARLTON ABAMA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog