info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
THE BRANDO *****

Dovolená - Tetiaroa

THE BRANDO *****

Poloha

Francouzská Polynésie je klenotem mezi exotickými destinacemi, který čeká na objevení. Ostrovy Vás uchvátí od prvního okamžiku. Dovolená ve Francouzské Polynésii osvěží Vaše tělo i duši. Není zde žádná masová turistika ani znečištění přírody. Na vstup do země nepotřebujete vstupní víza ani očkování. Neuvěřitelně průzračná voda Tichého oceánu láká k průzkumu podvodní fauny a flóry. Stejně jako objevování bujné vegetace a písečných pláží na souši. Atol Tetiaroa leží 53 km severně od Tahiti a klienti se sem dostanou pouze prostřednictvím letů Air Tetiaroa z ostrovů Tahiti a Moorea. Let osmimístnými letadly trvá cca 15 - 20 minut. Je možné také zajistit transfer helikoptérou. The Brando je resort s velmi intimní atmosférou. Je určen pro maximálně 82 hostů, kteří si mohou vybrat ubytování v jedné z 35 luxusních vil s privátním bazénkem. O pohodlí hostů se stará 200 zaměstnanců, jejich přítomnost pocítí hosté pouze je-li to nezbytně nutné. Pětihvězdičkový servis s All Inclusive je doplněn o několik exkluzivních výletů za poznáním okolí a jeho ekosystému. Resort se snaží v maximální možné míře využívat přírodních zdrojů samotného atolu, ať už se jedná o stavební materiál nebo důmyslnou recyklaci energií. Brando Resort kombinuje udržitelnost luxusu a životního prostředí a vytváří tak jedno z nejlepších ekologicky šetrných letovisek na světě. Atol Tetiaroa je známý také jako soukromý ostrov Marlona Branda, a jeho cílem je uskutečnit jeho vizi a jeho odkaz. Je 100% energeticky nezávislý a podporuje řadu iniciativ v oblasti výzkumu a ochrany.

Vybavení pokoje

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ POKOJŮ: klimatizace, telefon, kabelová TV, DVD přehrávač, Bluetooth propojejí multimediálních zařízení, mini bar, kávovar (káva, čaj k dispozici), koupelna se sprchovým koutem a vanou pod širým nebem, prostorná šatna, vysoušeč vlasů, koupelnová obuv a župany, denní úklid, repelent na hmyz, velmi prostorná venkovní terasa s privátním bazénkem a zastřešeným posezením, přístup na krásnou pláž, trezor, Turndown Service (příprava pokoje na nocleh) TYPY UBYTOVÁNÍ: One Bedroom Villla: vila 96 m2, 56 m2, bazének 10 m2 kapacita: 2 dospělí + 2 děti Two Bedroom Villla: vila 168 m2, 154 m2, bazének 13 m2 kapacita: 4 dospělí Three Bedroom Villla: vila 246 m2, 206 m2, bazének 22 m2 třetí ložnice je samostatný bungalov s vlastním vchodem kapacita: 6 dospělých

Stravování

The Brando se proslavil dokonalým „all inclusive“ a špičkovým servisem. Ve dvou prvotřídních restauracích si vychutnáte to nejlepší, co Polynésie nabízí, v kombinaci s klasickou francouzskou kuchyní. V tomto resortu se pyšní meníčkama místních specialit a to variací současné kuchyně s rukopisem šéfkuchařů oceněných Michelinskou hvězdou. Ovoce a zelenina jsou zde většinou bio-produkty se zahrad a sadů přímo na atolu Tetiaroa. Ryby a ostatní plody moře dodávají místní rybáři a veškeré pečivo je připravováno v pekárně přímo na atolu. Vše se tak podává naprosto čerstvé. Jídlo si je možné objednat v kteroukoli denní či noční hodinu a nechat si je servírovat kdekoli v resortu – v restauraci, u bazénu, na pláži či ve vile.

Pláž

Pláže na celém atolu Tetiaora jsou úchvatným dílem přírody. Jemný písek lemuje všech dvanáct soukromých ostrovů, na které budete jako hosté mít exkluzivní přístup.

Sport a zábava

The Brando nabízí širokou škálu aktivit, díky kterým můžete poznat místní přírodu, kulturu a nebo se věnovat sportu. Všechny aktivity se konají v malých skupinkách. Do přírody se můžete vypravit například za ptáky, velrybami nebo na korálový útes. Velkou oblibu si získalo pozorování mořské želvy, díky nadaci Te Mana, a to i včetně nočních výprav, během kterých můžete sledovat jak snáší želvy vajíčka nebo jak se z nich líhnou želví mláďata. Dále jsou zde k dispozici: aquagym, půjčovna kol, fitness, turecké lázně, kajaky, kánoe (i vahadlové), prkna výbava na šnorchlování, tenisový kurt, knihovna, většina výletů v ceně. Polynéské lázně Varua Varua Polynesian Spa je přírodní útočiště klidu zasazené na břehu uklidňujícího rybníka. Nabízí dramatické pohledy a drtivý pocit soukromí. Lázně byly postaveny na stejném místě, kde kdysi tahitská královská rodina ustoupila, aby si odpočinula a dopřála si rituálů krásy. Každé holistické zacházení je tedy inspirováno starodávnými polynéskými tradicemi. Unikátní lázeňské apartmá je zasazeno do stromů a poskytuje nezapomenutelný zážitek pro páry. K vybavení patří parní lázně, čaj a relaxační místnost a jógový přístřešek.

Pro děti

Pro děti ve věku od 6 do 12 let je v The Brando k dispozici speciálně navržený edukační program proložený zábavnými hrami, workshopy, minipřednáškami, výlety, hledáním pokladu a hromadou dalších překvapení. Program se na vyžádání konná denně od 8:30 do 16:30. Pro menší ratoletsti resort nabízí i služby chůvy a hlídání.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Polynesie-Praha v nejnižší knihovací třídě
* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* pobytovou taxu cca 1,30 Eur /dosp.os. /den (platba na místě)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tetiaroa / THE BRANDO *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog