info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TENNERHOF HOTEL *****

Dovolená - Kitzbühel

TENNERHOF HOTEL *****

Poloha

​Původní farmářská usedlost z roku 1679, dnes luxusní romantický hotel v tradičním alpském stylu, byl založen již v roce 1923 a stal se takto prvním pětihvězdičkovým hotelem v celém Kitzbühelu. Přestože se hotel nachá

Vybavení hotelu

​Hotel je tvořen recepcí, dvěma hotelovými restauracemi, slunečnou terasou, hotelovým barem, místností s počítači a internetem, vinným sklípkem, konferenční místností. Hotel dále nabízí Wellness centrum s vnitřním bazénem, saunou, parní lázní, vířivkou, vytápěným venkovním bazénem, obrovskou hotelovou zahradu. Dále je možné dopřát si za poplatek relaxační masáže anebo služby salónu krásy. K nejbližším vlekům vás doveze hotelový autobus.

Vybavení pokoje

​Dvoulůžkové pokoje, junior suity a senior suity jsou individuálně stylově zařízeny s velkým smyslem pro detail. Císařské suity „Maxmilián“ a „Franz Josef“, jejichž součástí je obrovský obývací prostor, krb a balkón s uchvacujícími pohledy na horu Hahnenkamm a Kitzbühel zaručují navíc jedinečnou historickou atmosféru. Výbava všech interiéru je velmi honosná s ručně malovaným nábytkem, kachlovými kamny, stěnami obloženými dřevem a luxusními látkami. Koupelny byly nedávno renovovány. Typy pokojů: STANDARDNÍ DVOULŮŽKOVÝ (20-26 m2)- s koupelnou s vanou a vysoušečem vlasů, WC, minibarem a kabelovou televizí SUPERIOR DVOULŮŽKOVÝ (24-28 m2)- s koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, WC, někde s bidetem, minibarem, kabelovou televizí. Některé s balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady. DELUXE DVOULŮŽKOVÝ (29-38 m2)- navíc obývací část pokoje, koupelna s vanou, WC, bidetem. Některé s balkónem nebo terasou. JEDNOLŮŽKOVÝ (15-18 m2)- s koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, WC, někde s bidetem, obývací kout s minibarem, kabelovou televizí. Některé s balkónem nebo terasou. JUNIOR SUITY (35-40 m2)- s koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, WC, bidetem, většinou i vířivkou, prostorná obývací část s minibarem, kabelovou televizí. Některé s balkónem nebo terasou. Některé s balkónem nebo terasou. SENIOR SUITY (50-55 m2)- s koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, WC, bidetem, většinou i vířivkou, komfortní obývací pokoj většinou s krbem , dále s minibarem, kabelovou televizí. S balkónem s výhledem na Kitzbühel. CÍSAŘSKÁ SUITA „MAXMILIÁN“ (50-65 m2)- zvlášť ložnice, zvlášť obývací pokoj většinou s krbem, dále minibarem a kabelovou televizí, koupelna s vanou, sprchou, bidetem, vířivkou, WC. Balkón s výhledem na Kitzbühel a Hahnenkamm. CÍSAŘSKÁ SUITA „FRANZ JOSEF“ (63-65 m2)- zvlášť ložnice, oddělený obývací pokoj s krbem, minibarem, kabelovou televizí. Koupelna s vanou, sprchou, vířivkou, WC. Balkón s výhledem na Kitzbühel.

Stravování

​Snídaně formou bohatého bufetu. Restaurace se špičkovou kuchyní, která je již řadu let oceňována jako jedna z nejlepších v Rakousku.

Sport a zábava

​Kitzbühel nabízí špičkové lyžování pro každý věk a pokročilost od cvičných kopců po legendární trať Streif na Hahnenkammu určnou pro velmi zdatné lyžaře. Dopřejte si relaxaci v hotelovém Wellness centru anebo si dejte večeři v proslulé hotelové restauraci.

Náš názor

​Romantická rezidence ideální pro zimní dovolenou plnou harmonie a soukromí.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kitzbühel / TENNERHOF HOTEL *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog