info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
TANJUNG RHU RESORT *****

Dovolená - Ostrov langkawi

TANJUNG RHU RESORT *****

Poloha

Zanjung Rhu Resort se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Langkawi, na hranici mezi Malajsií a Thajskem u nádherného Andamanského moře. Hotel patří presidentu Malaysia Airlines a patří k nejkvalitnějším hotelům v Asii. Díky snaze majitele ochránit hotel od možných vlivů okolní výstavby, je hotel jedinou stavbou na nádherné 2,5 km dlouhé písčité pláži.

Vybavení hotelu

Tanjung Rhu Resort Hotel nabízí vše, co vyžaduje k odpočinkové dovolené náročná klientela. Vynikající servis kvalitního personálu, 24 hodinový servis na pokoj, knihovnu vybavenou nejen literaturou, ale také videokazetami s filmy a CD nosiči s hudbou, několik restaurací, barů a kaváren. Hotel vychází z předpokladu, že náročná klientela dává přednost soukromí před masovou turistikou. 1 100 akrů areálu hotelu je odděleno do malých prostor, aby si každý mohl najít to své místo k odpočinku. Nádherná tropická zahrada, doplněná jezírky a vodotrysky, nabízí nespočet nádherných zákoutí. K dalšímu vybavení tohoto luxusního a jedinečného resortu patř společenská místnost, směnárna, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, půjčovna kol, prodejna suvenýrů, obchůdky, nosič zavazadel, hotelový trezor, fitness, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis

Vybavení pokoje

Všech 138 pokojů je vybaveno klimatizací, minibarem, sejfem, CD přehrávačem, BTV s vlastním videopřehrávačem, nádhernou koupelnou, kvalitním nábytkem z týkového dřeva. Všechny pokoje jsou dekorovány v tradičním stylu. Nejmenší pokoje mají rozměr 60 m2. Všechny pokoje mají balkon.

Ubytování si můžete vybrat mezi několika typů pokojů:
* Damai (Garden Courtyard): 50 m2
* Cahaya (Garden): 60m2
* Bayu Suria (Pool/Garden): 80 m2
* Bayu Senja (Sea): 80m2
* Anjung Suria (Garden): 100m2, vlastní jacuzzi
* Anjung Senja (Sea): 100m2, vlastní jacuzzi

Stravování

Snídaně formou bufetu nebo all inclusive.

Sport a zábava

Pro milovníky sportovních aktivit je k dispozici dobře vybavená posilovna, tenisové kurty (včetně nočního osvětlení), 60 metrový bazén přímo u pláže, malý přírodní bazén z mořskou vodou pro děti, horská kola, kajak, windsurfing, katamarán, mořský rybolov, luxusní jachta. Nedaleko hotelu (cca 20 minut autem) je jedno z nejkrásnějších horských golfových hřišť DATAI GOLF CLUB.

DATAI GOLF CLUB
Hřiště je doslova obklopeno panenskou džunglí. Požitek ze hry je umocněn výhledy na zalesněnou horu Gunung Mat Cincang. Další přírodní krásou je Andamanské moře. Hlavními překážkyami tohoto hřiště jsou lesní porosty a strategicky umístěné pískové bunkry. Za hráčsky nejzajímavější lze považovat tříparovou jamku č.15, jejíž vyvýšené odpaliště a úpatí hory klade vysoké nároky na správný výběr hole a odhad vzdálenosti.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou přepravu Praha-Malajsie-Praha v nejnižší knihovací třídě
* transfer z/na letiště Langkawi nebo Kuah jetty

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* turistickou taxu 10,-MYR/pokoj/den splatnou na místě v hotelu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Langkawi / TANJUNG RHU RESORT *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog