info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SUBLIME COMPORTA *****

Dovolená - Grandola

SUBLIME COMPORTA *****

Poloha

Hotel Sublime Comporta uhnízděný na nádherném 17hektarovém panství, obklopen krásnými vzrostlými borovicemi a korkovými stromy, divokými písečnými dunami, ohromujícími rýžovými poli a více než 60 km nedotčených pláží s bílým pískem, je Sublime Comporta - kouzelné, nedotčené místo, které ještě nebylo zcela objeveno.

Pouhá jedna hodina od hlavního města Lisabonu, spousta divoké zvěře kolem, zdá se, že se zde čas zastavil a člověk má možnost zažít vše, co je pravé a autentické. Bohaté na kulturní dědictví, s příjemným místním obyvatelstvem, skvělým jídlem a vínem, nabízí Sublime Comporta kombinaci klidu a jednoduchosti, která je návyková i inspirativní.

Vybavení hotelu

V lázních Sublime vidí přírodu jako základ wellness a života.
Věří, že příroda nám poskytuje vše, co potřebujeme k tomu, abychom cítili a vyzařovali wellness a krásu. Jelikož se zde cítí zodpovědní za vaši pokožku a blahobyt, jsou odhodláni poskytnout vám dokonalost a efektivitu tím nejčistším a nejvíce vědomým způsobem.
Cílem je dodat krásu, pohodu a emoční rovnováhu osobním a jedinečným způsobem tak, aby obohatil každou zkušenost. Používají přísady z místních zdrojů, místní rýži a mořskou sůl, čerstvě sklizené celé rostliny, udržitelně pěstované a v místní organické zahradě, certifikované organické čisté éterické a rostlinné oleje a vybrali si jednu z nejúčinnějších ekologických a udržitelných kosmetických značek na světě - Amala Organic Skincare.

Vybavení pokoje

Pokoje, apartmá a vily jsou rozděleny do několika budov, což zvyšuje intimitu hotelu. Jedná se o dům majitele, apartmá pro hosty, apartmá s bio-bazénem a několik vil se 2, 3, 4 a 5 ložnicemi v chatkách, z nichž všechny mají soukromý bazén, krb a velké venkovní plochy.
Všechny prostorné a moderně zařízené pokoje nebo apartmá mají satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizaci, balkon, posezení, terasu a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a fénem. Některá apartmá jsou dvoupodlažní.

Sport a zábava

Mezi aktivity v okolí patří jízda na koni na písečných dunách, rýžových polích a opuštěných plážích v Comportě, pikniky na opuštěných plážích nebo na soukromých jezerech, výlety do jednoho z jedinečných evropských řemeslných rybářských přístavů, kde můžete vyrazit s místním rybářem za úlovkem, ochutnávka vín v té, která je považována za jednu z „světových nejlepších vinařských destinací“, exkurze za poznáním jediné portugalské komunity delfínů nebo jen odpočinek a čtení knihy v uvolněném stylu Comporta.Cena zahrnuje:

* 4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Grandola / SUBLIME COMPORTA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog