info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
STOCK RESORT *****

Dovolená - Mayrhofen

STOCK RESORT *****

Poloha

Rodinný resort Stock, který se nachází na kouzelném místě nad tyrolským střediskem Mayrhofen, harmonicky zapadá do horského panoramatu, jako by zde stál odjakživa.

Vybavení pokoje

Všechny prostorné pokoje a apartmá poskytují úchvatný výhled na okolní panorama, útulné posezení, hvězdné nebe, kabelovou TV, velkou koupelnu a manželskou postel velikosti King.

Stravování

Během Vašeho pobytu u nás Vás budem rozmazlovat skvělou stravou wellness: snídaňový bufet a bufet odpoledne, večeře o šesti chodech a nealkoholické nápoje po celý den zdarma.

Sport a zábava

Opravdu královská pohádka Vás čeká v prostorách Wellness-, Beauty- & Spa. Tento rozsáhlý areál, který se rozprostírá na ploše kolem 4000m², byl dokončen v minulém roce a současně doplněn exklusivními stylovými suitami a tříposchoďovou garáží. Čeká zde na Vás prvotřídní luxus! Místa je tu dost pro všechny námi nabízené terapie: thalasotherapie, zvuková masáž s tibetskými mísami, shiatsu, ayurveda, koupele wellness, masáže hamam s mýdlovou pěnou, La Stone (terapie léčivými kameny) a alpské léčebné terapie pro skvělou pohodu. Nadšeni budete také našimi stylovými saunami Lady’s Spa (speciálně pro ženy), rodinnými saunami, odpočívárnami s vodními lůžky, saunami „Kelo“ s vířivkou venku, horským jezírkem, Kneippovou vodoléčbou, panoramatickým laconiem a krytým bazénem s vyhřívaným venkovním bazénem a celou řadou dalších lákadel.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Mayrhofen / STOCK RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog