info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
STELLA PALACE RESORT & SPA *****

Dovolená - Analipsis

STELLA PALACE RESORT & SPA *****

Poloha

Stella Palace Resort & Spa se nachází na severním pobřeží ostrova Kréta, v půvabné vesničce Analipsis, a je pětihvězdičkovým resortem nabízejícím pohostinnost nové doby v intimní atmosféře. Pláž Analipsis je ideálním místem, kde se můžete kochat nádherným výhledem na západ slunce nebo se koupat ve vodách Středozemního moře.

Vybavení hotelu

Hotel sdílí některé společné vybavení se sousedním hotelem Stella Village. V areálu jsou 2 velké sladkovodní bazény a 3 další menší. Všechny veřejné prostory jsou klimatizované, je zde několik restaurací a barů, televizní místnost, internet a minimarket.

Vybavení pokoje

Prozkoumejte nabídku prostorných a pohodlných pokojů s výhledem na bazén nebo do zahrady. Hotelové pokoje s privátním bazénem, které nabízejí soukromé útočiště, jsou tou nejlepší volbou pro dovolenou v páru, zatímco rodinné pokoje jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám těch nejmladších hostů.

Stravování

Své chuťové buňky potěšíte ve 4 restauracích a 5 barech hotelu Stella Palace. Zajděte si na večeři do některé z restaurací a barů a vychutnejte si osvěžující nápoje a lahodné pokrmy.

Sport a zábava

Stella Palace se svými dvěma velkými lagunovými bazény, z nichž každý měří 1500 metrů, nabízí ten nejlepší bazénový život! Dětské zázemí spolu s novým fascinujícím "Stella Water Parkem" nabízí zábavné a veselé rodinné chvíle, na které budete dlouhá léta vzpomínat.

Vydejte se do zdejších supermoderních lázní a prožijte omlazující zážitky s rozsáhlou nabídkou procedur. Ve zdejším Spa pro vás vytvořili řadu holistických procedur využívajících energii esenciálních olejů k dosažení rovnováhy těla i duše. Různé možnosti čekají na vás a vaši rodinu, protože možnosti procedur jsou pečlivě vybírány a organizovány k dokonalosti.
Relaxační, orientální a terapeutické masáže, speciální aromaterapeutické procedury i tělové peelingy a zábaly mnoha různých typů (tělový peeling s bambuckým máslem, detoxikační bahenní zábal z Mrtvého moře, tradiční krétský peeling a další) slibují chvíle, které promění vaše tělo a uvolní vás až do hloubky.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Analipsis / STELLA PALACE RESORT & SPA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog