info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SONEVA JANI *****

Dovolená - Noonu atol

SONEVA JANI *****

Poloha

Soneva Jani je uhnízděný uprostřed zhruba pětikilometrové laguny Medhufaru, na největším z 5 ostrovů na Noonu Atollu. Laguna je domovem mořských želv, delfínů a spousty dalších mořských živočichů.

Vybavení hotelu

Většina zázemí rezortu Soneva Jani je umístěna v třípatrové budově The Gathering, kde jsou k dispozici hlavní restaurace Observatoř a Spa, obchod se suvenýry a centrum vodních sportů a potápěčské centrum. Na hlavním ostrově se nachází také tiché kino situované nad vodou, tenisový kurt, zahradní labyrint, ekocentrum a dětský klub Children´s Den.

Vybavení pokoje

Vily jsou rozděleny na dvě části - Chapter 1 a Chapter 2. Všechny luxusní nadmořské a ostrovní vily jsou navrženy tak, aby nabízely maximální prostor, soukromí a nezapomenutelné výhledy. Chapter 1 - Jednu až čtyři ložnice má všech 24 Water Retreats soukromé bazény a většina z nich má tobogány do laguny a zatahovací střechu nad hlavní ložnicí. Skrytá ostrovní vila se dvěma ložnicemi je skvělým soukromým útočištěm. Chapter 2 - S jednou až čtyřmi ložnicemi, 27 nových Water Reserves jsou o něco větší než vily v Chapter 1, nacházejí se jen pár kroků od pláže a nabízejí soukromé bazény a rozsáhlý vbitřní i venkovní obytný prostror.

Stravování

Nabídka kulinářských zážitků v Soneva Jani je skutečně rozmanitá. Využití potrevin v bio kvalitě, lehké, grilované či mezinárodní speciality jsou zde podávány v duchu s místní filosofií. Stačí si jen vybrat !

Sport a zábava

Dopřejte si relaxační a omlazující terapie z celého světa, které kombinují starodávné rituály se špičkovými ošetřeními, od ájurvédské masáže a ošetření obličeje Sodashi bez chemikálií až po cílenou terapii vitaminem IV. Začněte každý den pozdravem vycházejícího slunce skupinovými nebo individuálními jógovými a meditačními sezeními na měkkém bílém písku. Znovu slaďte své wellness cíle s vaším životním stylem pomocí pomoci a podpory místních odborníků a předních lékařů a léčitelů z celého světa. Lázně doplňuje plně vybavená posilovna a víceúčelové fitness, stejně jako pavilon jógy, venkovní lázně champas a sauna a pára. V průběhu roku také prostřednictvím programu Soneva Stars vítají řadu předních jmen ze světa sportu a fitness, od legendárních tenistů a fotbalistů až po šampiony freedivers.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Noonu atol / SONEVA JANI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog