info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SOFITEL ANGKOR PHOKEETHRA GOLF & SPA RESORT *****

Dovolená - Angkor

SOFITEL ANGKOR PHOKEETHRA GOLF & SPA RESORT *****

Poloha

Jen deset minut od slavných památek Angkor Wat leží francouzská koloniální elegance uprostřed pěstěných zahrad, Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort, který je jedním z nejlepších hotelů v Kambodži a každý rok hrdě získává banket ocenění. Luxusní pětihvězdičkový hotel Angkor má 238 pokojů a apartmá s uklidňujícím designem odrážejícím francouzskou vytříbenost a vytříbenost minulých let. Okázalý bazén milovaný hosty je obklopen bujnou a opulentní krajinou. Zde najdete také jediné golfové hřiště Angkor v Kambodži, které nabízí hostům Sofitelu speciální výhody a je považováno za nejlepší golfové hřiště v Siem Reap. Sofitel Angkor Phokeethra Golf Resort se nachází 15 minut od mezinárodního letiště Siem Reap a je snadno dostupný a má dobrou polohu 5 minut od Angkor Watu, Národního muzea a centra města Siem Reap, Pub Street.

Vybavení pokoje

Spa resort Angkor vám nabízí několik druhů ubytování a je jen na vás, který bude vyhovovat vašim potřebám. K dispozici je 238 pokojů, včetně 14 apartmá a prvotřídní Opera Suite.

Stravování

Ať už chcete ochutnat khmerské jídlo, ochutnat nejlepší snídani v Siem Reap, povečeřet nejlepší francouzskou kuchyni nebo si vychutnat to nejlepší z vín a koktejlů v romantickém prostředí, Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort nabízí vše, po čem toužíte. Dopřejte si místní koktejly a úžasná vína v lobby baru a vinárně nebo si odpočiňte v baru u bazénu. Ať už si vyberete jakoukoli restauraci, najdete tu nejmilostivější prostředí, nejlepší ingredience a pozornost věnovanou kulinářským detailům a samozřejmě si můžete být jisti druhem služeb, které evokují nádheru poklidnější éry.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* 4x green fee


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Angkor / SOFITEL ANGKOR PHOKEETHRA GOLF & SPA RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog