info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SIEM GOLF TOUR (5 NOCÍ) ****

Dovolená - Golf kambodža

SIEM GOLF TOUR (5 NOCÍ) ****

1.DEN

PŘÍLET - SIEM REAP
- Přivítání na letišti, transfer do hotelu
- Večeře a přespání v Siem Reap

2.DEN

GOLF AT BOOYOUNG COUNTRY CLUBU
- Golf v Siem Reap Booyoung Country Clubu - vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé golfisty.
- Večeře a přespání v Siem Reap

3.DEN

GOLF AT PHOKEETHRA COUNTRY CLUBU
- Golf v Phokeethra Country Clubu - byl otevřen v roce 2007i. V prvních čtyřech letech se v klubu představil známý asijský turnaj PGA Tour Johnnie Walker Camodian Open.
- Večeře a nocleh v místním hotelu

4.DEN

DISCOVER ANGKOR WAT (snídaně, oběd, večeře s APSARA SHOW)
- Ráno návštěva jižní brány Angkor Thom, Bayon, Baphoun a chrámu Ta Prohm
- Oběd v místní restauraci "Khmer Cuisine"
- Odpolední návštěva Světového dědictví, chrámu Angkor Wat
- Večeře s velkolepou taneční show Apsara a nocleh v místním hotelu

5.DEN

GOLF AT ANGKOR GOLF RESORTU
Golf v Angkor Golf Resortu navrhl sir Nick Faldo a tento club v r.2008 byl vyhodnocen jako jeden z top 3 nových kurzů v Asii a v r. 2015 vyhrál v Top 3 nejlepších udržovaných kurzů v Asii-Tichomoří.
- Večeře a nocleh v místním hotelu

6.DEN

ODLET
- Snídaně v hotelu
- Volný čas až do doby odjezdu na letiště Siem Reap.

Poloha

Siem Reap je hlavní město stejnojmenné provincie v Kambodži a je branou do Angkoru, středověkého města vybudovaného v 9.–13. století vládci Khmerského impéria. Samotný název města znamená doslovně „porážka Thajska“. Místo tak bylo pojmenováno jako připomínka dávné vítězné bitvy Khmerů s thajskou armádou.
Město Siem Reap se rozkládá převážně kolem řeky Siem Reap, ústící do největšího jihoasijského jezera Tonlesap a kolem hlavní silnice protínající město od východu k západu, Road No. 6.
Siem Reap je dnes bezpochyby nejrychleji se rozrůstajícím městem v Kambodži. Chrámový komplex Angkor Wat a další chrámy v archeologickém parku navštěvuje v současnosti více než dva miliony turistů ročně a jejich počet údajně každoročně stoupá o dvacet procent.
GOLFOVÁ HŘIŠTĚ:
SIEM REAP BOOYOUNG COUNTRY CLUB
Dříve byl tento club nazývaný Siem Reap Lake Resort. Jedná se o nejnovější golfové středisko, které bylo otevřeno v roce 2009. Resort je korejskou investicí a byl navržen Kentarou Sato, proslulým japonským golfovým návrhářem. Golfové hřiště nabízí 18-ti jamkové hřiště, klubovnu a šatny a restauraci.
PHOKEETHRA COUNTRY CLUB
Phokeethra Country Club je první mezinárodně spravované golfové hřiště v Kambodži. Bylo otevřeno začátkem roku 2007 a je dlouhé 6533m. Nachází se 15 km západně od letiště v Siem Reap. Hřiště má dobře tvarované greeny, dlouhé fairwaye lemuje velké množství palem. Překonat obtížné vodní překážky, přírodní jezera, rychlé greeny a záludné bunkery je nelehké i pro zkušenější hráče. Resort je součástí známého Sofitel Royal Angkor Golf & Spa Resort, který zaručuje největší kvalitu od servisu po výborné podmínky na hřišti. Výzvou pro každého hráče je 18. jamka s greenem umístěným na ostrůvku uprostřed vodní překážky. V roce 2007 se zde hrál turnaj Cambodia Open, jedna ze zastávek Asijské PGA Tour.
ANGKOR GOLF RESORT
Nejnovější a zároveň první standardizované hřiště PGA v Kambodži bylo otevřeno v roce 2008 6-ti násobným vítězem turnajů major, Nickem Faldem. Fairwaye a jemně zvlněné greeny jsou typicky jednodušší, narozdíl od strategicky umístěných bunkerů a vodních překážek, kterými je hřiště doslova poseto. Jsou více než záludné, avšak lze je dobře vidět už z odpaliště. Na druhou stranu obtížnost jamek lze zmírnit vybráním jednoho z mnoha odpališť. Angkor Golf Resort je bezpochyby výzvou pro hráče každé úrovně. Do 15 minut jízdy autem je možné se dostat na letiště i do turistického centra Siem Reap.Cena zahrnuje:

• 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní • Transfer letiště-hotel-golfové cluby-hotel-letiště • Anglicky mluvící průvodce • Vstupní poplatky uvedené v programu • 3 green fees / os (18-ti jamkové hřiště) • Stravování: snídaně + 1 oběd, 1 večeře s programem Apsara Show (4.den) • Všechny daňové a servisní poplatky

Cena nezahrnuje:

• Letištní přepravu, poplatky a taxy • Pojištění léčebných výloh • Přeprava a pojištění golfových báglů


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF KAMBODŽA / SIEM GOLF TOUR (5 NOCÍ) ****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog