info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SHUMBA CAMP *****

Dovolená - Zambie

SHUMBA CAMP *****

Poloha

Shumba Camp se nachází v Národním parku Kafue Busanga Plains, Zambie. Kemp je umístěn mezi velkými majestátními fíkovníky s úžasným výhledem do údolí všemi směry. Kemp je postaven na vyvýšeném místě, luxusní stany jsou s ostatními společnými prostorami propojeny dřevěnými chodníky a díky svým zatravněným střechám dokonale splývají s okolní krajinou. Z různých míst po celém táboře často můžete vidět antilopy, zejména vodušky červené pasoucí se ve svěží trávě pod vámi.

Vybavení hotelu

Centrální oblast Shumba kempu je umístěna na vyvýšeném místě tak, aby poskytovala krásný výhled na východ slunce. Velké fíkovníky nabízejí příhodný stín během horkých odpoledních hodin. Dobře zásobený bar, pohodlný salonek s malou příruční knihovnou a jídelním koutem se nachází v zastřešené hlavní budově. Posuvné prosklené dveře evokují otevřený pocit a zároveň jsou příjemnou ochrannou bariérou při větrném nebo deštivém počasí. K relaxaci a odpočinku slouží zapuštěný prostor s polstrovanými lavicemi a otevřeným ohništěm a bazén obklopený lehátky. Na levé straně hlavní budovy je malý obchůdek se suvenýry nabízející safari oblečení a různé upomínkové předměty, a barem s malá místností sloužící jako dobře zásobený vinný sklípek.

Vybavení pokoje

Shumba Camp má šest stanových pokojů, včetně jednoho většího, jež lze využít jako rodinného pokoje. Každý stan je kombinací dřeva a plátna a je vybudován na vyvýšené plošině asi 2 metry nad zemí. Každý pokoj má dvě velké postelemi velikosti queen, vlastní koupelnu se splachovací toaletou a vnitřní a venkovní sprchu.

Stravování

Pestrá a chutné pokrmy jsou velmi vynalézavé a dobře prezentované. Den začíná lehkou snídaní bufetového stylu na táborové terase s výhledem na pláně. Větší oběd je podáván po návratu z ranních safari. K dispozici jsou studené mísy, dva nebo tři druhy salátů, quiche, chutné čerstvě upečené pečivo. Šéfkuchař nabízí také výběr z vajec, připravených na varné desce na požádání, spolu s párky, rajčaty a slaninu. Tříchodové večeře jsou podávány buď ve společné jídelně nebo v otevřeném boma přímo pod hvězdnou oblohou. Často začíná polévkou, následuje hlavní chod a dezert.

Sport a zábava

Užijte si ranní a odpolední safari vyjížďky v 4x4 otevřených džípech, vychutnejte si klidné plavby čluny, pěší vycházky do okolní divočiny, či vyzkoušejte let horkovzdušným balonem při němž z ptačí perspektivy můžete pozorovat lvy, divoké psy, gepardy a mnoho dalšího.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Zambie / SHUMBA CAMP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog