info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SECRETS AKUMAL RIVIERA MAYA (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Dovolená - Riviera maya

SECRETS AKUMAL RIVIERA MAYA (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Luxusní útočiště jen pro dospělé na bělostné písečné pláži lemované kokosovými palmami včetně skvělých služeb all inclusive, to je Secrets Akumal Riviera Maya! 

Popis hotelu

Luxusní all inclusive resort Secrets® Akumal Riviera Maya, se nachází v samém srdci Mayské riviéry podél proslulé pláže Akumal s bílým pískem a spojuje elegantní a originální design s přírodními prvky. Tento AAA Five Diamond resort, jehož mayský název znamená "želví místo", je proslulý svou krásnou pláží, klidnými karibskými vodami a populací zelených mořských želv - díky tomu je oázou pro šnorchlování, jízdu na kajaku a další aktivity. Secrets Akumal nabízí romantickou malebnou dovolenou pouze pro dospělé, s klikatými chodníčky, odlehlými bazény a prvotřídními lázněmi, to vše doplněné o charakteristické zážitky Unlimited-Luxury®.

Poznejte okouzlující východní pobřeží Mexika na Mayské riviéře, kde se nachází Cancún, Playa del Carmen a Cozumel, a objevte dokonalou kombinaci klidného ústraní a nekonečné zábavy. Na poloostrově Yucatán najdete jedny z nejlepších pláží v zemi, golfová hřiště mistrovského kalibru a neuvěřitelnou směs tradiční mexické a starobylé mayské kultury.

Stravování

Každý si zde najde svůj kulinářský zážitek podle své chuti - od menu inspirovaného sezónními trendy až po autentické regionální pokrmy. Obědvat můžete v devíti nejlepších restauracích na Mayské riviéře, aniž byste museli opustit resort. Každá z nich je jedinečně zařízená tak, aby ladila se specializovaným menu, a nabízí osobitou atmosféru s mořským vánkem, intimním prostředí nebo elegantnímu stolování. Popíjejte svůj oblíbený koktejl nebo zdejší signature drinky v sedmi barech, zatímco můžete ležet u bazénu nebo relaxovat na pláži. A můžete sdílet společné soukromé chvíle a objednat si pokojovou službu přímo do svého luxusního apartmá.

Vybavení pokoje

Secrets Akumal Riviera Maya vám nabízí celkem 434 pokojů a suit různých typů, z nichž mnohé nabízejí úchvatný výhled na mexické pobřeží a Karibské moře, a všechny jsou rozmístěny tak, aby z nich byl skvělý výhled na exotickou krajinu, bazény a oceán. Pokoje jsou dekorovány interpretací mexického umění včetně výšivek Huipil a Reboz z Oaxacy a výšivek ve stylu La Huasteca s mayskými zlatými akcenty.
Pokud chcete zažít ještě o něco vyšší úroveň luxusu na své dovolené, je pro vás určen Preferred Club, který nabízí ještě luxusnější pokoje a suite, přístup do exkluzivního salonku, speciální služby concierge a další vylepšené vybavení.

Sport a zábava

Ať už toužíte po relaxaci, pohybu, vodních radovánkách nebo dobrodružství, užijete si všechny aktivity, které vám Secrets® Akumal nabízí a které můžete společně sdílet, přičemž mnohé z nich jsou jen pár kroků od dveří vašeho luxusního apartmá. A až se budete chtít vydat za hranice resortu, můžete prozkoumávat všechny památky a aktivity, které se dají vidět v oblasti Mayské riviéry a Yucatánu.
V hotelu je k dispozici skvělé vybavené fitness centrum s běžeckými pásy, veslovacím trenažerem, stepy, prostory pro aerobik, aqua spin, plážovou jógu.
V oáze odpočinku, Spa by Pevonia, si můžete zažít relaxační masáže pro jednotlivce i páry, aromaterapii, mangové zábaly, obličejovou péči proti stárnutí, hydroterapii atd.
Dále je zde možnost denní i noční zábavy, ať je slunce nebo tma, stále se zde něco děje. Živá hudební vystoupení, tématické večery a plážové párty, jednou týdně coctail party s manažerem, setkání se šéfkuchaři (prohlídka a ochutnávka), plážový volejbal nebo volejbal v bazénu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Riviera Maya / SECRETS AKUMAL RIVIERA MAYA (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog