info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SANTO MARIS OIA LUXURY SUITES & SPA *****

Dovolená - Oia

SANTO MARIS OIA LUXURY SUITES & SPA *****

Poloha

Zažijte jedno z nejúžasnějších západů slunce na světě v Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa. Toto romantické útočiště leží pouhých 5 minut chůze od vesničky Oia a její ikonické kaldery. Hotel byl otevřený v dubnu 2016 a jeho klíčovým konceptem je nabídnout vřelé a sofistikované pohodlí, exkluzivitu a nenápadný luxus.

Vybavení hotelu

Hotel Santo Maris Oia byl postaven podle tradičního kykladského stylu a je rozvržen do pěti „čtvrtí“, z nichž každá slaví krásu řecké ostrovní skupiny - Dodekanisa, Jónské ostrovy, Kyklady, Severní Sporady a Malé Kyklady. Stejně jako na těchto ostrovech chodíte po krásných úzkých cestách obklopených zelení, které nabízejí výhled na moře a záblesky ostrovů, jako jsou Naxos, Sikinos, Folegandros a Ios. Každá čtvrť má svůj vlastní velký bazén, který vám nabízí luxus a mnohem více prostoru, ticha a soukromí ..

Restaurace ALIOS ILIOS, navržená pro rafinované, dobrodružné i tradiční chutě, má výhled na velký nekonečný bazén a moře za ním. Podává se v něm 5hvězdičková kreativní řecká kuchyně s čerstvými, sezónními místními ingrediencemi a speciálními pokrmy z celého Řecka a má sofistikovaný a bohatý seznam vín a šampaňských.
Nedaleko bazénu je bar u bazénu Akratos, kde se podávají domácí koktejly s výhledem na Egejské moře.

Anassa Spa nabízí řadu kosmetických, holistických léčebných a hlubokých relaxačních terapií a dokonce i volitelné balíčky, které jsou kombinovány s nutričním a cvičebním programem.

Hotel má také plně vybavenou posilovnu se všemi nejnovějšími cvičebními stroji s dostatkem prostoru.

Vybavení pokoje

Resort disponuje několika typy suit, které jsou standardně vybavené balkonem nebo terasou se slunečníkem a posezením, koupelnou/WC, župany a pantoflemi, individuálně nastavitelnou klimatizací, wifi připojením k internetu zdarma, minibarem (za poplatek), příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, SAT-TV, elektronickým trezorem, polštářovým menu, na požádání zapůjčení laptopu nebo tabletu.

Hotelové suity se liší velikostí, výhledem, rozvržením a umístěním, ale každá suita má stejnou super stylovou, luxusní a uklidňující výzdobu i vlastní verandu.

Na terase si můžete odpočinout ve vyhřívané vířivce vyrobené z kovaného cementu v tradičním kykladském stylu nebo nasát slunce na lehátkách.

Pláž

Pláž je vzdálená 3km od hotelu.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Oia / SANTO MARIS OIA LUXURY SUITES & SPA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog