info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SANTANI WELLNESS RESORT *****

Dovolená - Kandy

SANTANI WELLNESS RESORT *****

Poloha

Kandy je druhé největší město na Srí Lance a je známé jako hlavní město vrchoviny. Je to důležité a zavedené buddhistické místo, dříve známé jako město Senkadagalapura. Sloužilo jako poslední hlavní město sinhálského království před vpádem k Britům v roce 1815. Vrcholem každé srílanské cesty je Kandy, které nabízí ikonickou přitažlivost chrámu Relikvie posvátného zubu, stejně jako sloní sirotčinec Pinnawela a botanickou zahradu Peradeniya. Santani Wellness Resort je místem klidu a klidu uprostřed svěžího lesa na rozlehlé bývalé čajové plantáži a nabízí 16 chaletů s výhledem na hory a 4 s výhledem do zahrady.

Vybavení hotelu

K dispozici je vám kyvadlová doprava Tuk-tuky, kterou lze využívat po cestování po resortu. Santani Wellness Resort se nachází uprostřed tropické džungle, a proto zde máte možnost zahájit každý den úžasnou procházkou v přírodě, zacvičit si jógu či meditovat za šumění řeky Hulu. Využívat zde můžete převážně na wellness & spa programy, které vám zde budou přizpůsobeny na míru dle vašeho zdravotního stavu a vašich potřeb. K dispozici je zde holistické wellness centrum včetně parní lázně, sauny z cedrového dřeva a s výhledem na rýžová pole a okolní hory nebo venkovní termální slaný bazén.

Vybavení pokoje

Rozhodli se zde navrhnout současná obydlí na základě konceptu „ambalama“, což je srílanské slovo, které znamená „místo odpočinku.“ Dříve se po tomto sluncem políbeném ostrově pohybovali poutníci a obchodníci pěšky. Vznikaly jednoduché přístřešky zvané ambalama, které těmto cestovatelům nabízely nocleh v bezpečí, aby si mohly odpočinout na další úsek jejich dlouhé cesty. Tato lidská potřeba odpočinku se nezměnila; dnešní cestující také potřebují místo na odpočinek na životní cestě. Stylové a naprosto pohodlné, interiéry jsou záměrně minimálně vybavené. Stejně jako ve starověkých buddhistických meditačních jeskyních v horách obklopujících Santani vám tento nedostatek rozptýlení umožňuje soustředit svou mysl pouze na její zpomalení. Stejně jako ve starověkých buddhistických meditačních jeskyních v horách obklopujících hotel, tento nedostatek rozptýlení vám umožní soustředit svou mysl pouze na její zpomalení. Pokoje nemají televize a wifi připojení je pouze na vyžádání. Chalety s výhledem do hor jsou elegantní a sofistikované. Pokoje mají prostorné balkony s recyklovanými židlemi z teakového dřeva, ze kterých se můžete kochat nádherným výhledem na okolní hory. Ponořte se do hebkých postelí s povlečením ze 100% bavlny a extra velkými polštáři, využívejte zařízení na přípravu čaje a kávy, osobní trezor a dvě skříně. Chalety s výhledem do zahrady jsou ideální pro rodiny s dětmi a nacházejí se poblíž nádherných rýžových polí a čajových plantáží. Dvě chaty jsou vzájemně propojeny. Všechny chalety mají prosklené stěny poskytující nádherný výhled na svěží okolní vegetaci.

Stravování

Vaše požitky v Santani hotelu zahrnují osobní přístup k labužnické wellness kuchyni. Místo tištěného menu zde pro každého hosta připravují zkušení a mezinárodně vyškolení kuchaři zdravé přírodní pokrmy podle vašeho vlastního stravovacího plánu vytvořeného v koordinaci s vedoucím wellness a hotelovým ájurvédským lékařem na základě vašeho zdravotního stavu o a fyzické kondice. Personalizované stravovací plány vycházejí z nejnovějšího vědeckého výzkumu ve třech hlavních oblastech: - Program Ketogenic se zaměřuje na pokrmy s nízkým obsahem sacharidů a zahrnuje certifikované maso, čerstvě ulovené mořské plody a čerstvou zeleninu, většinou z vlastní eko zahrady. Hotel nepoužívá žádné polotovary ani rafinované potraviny a keto dieta vylučuje potraviny bohaté na škrob, jako je rýže, chléb, sladké brambory a těstoviny. - Ayurvedic Vegetarian nabízí moderní přístup k tradiční srílanské ájurvédské stravě, která zahrnuje čerstvé potraviny představující šest ajurvédských chutí - sladkou, slanou, kyselou, štiplavou, hořkou a svíravou. Tato časem prověřená praxe zajišťuje, že jsou v ní zahrnuty všechny hlavní živiny a jsou upřednostňovány podle vašeho ajurvédského typu těla známého jako Doshas - Vata, Pitta a Kapha. - Program Detox - zdejší detoxikační dieta s raw džusy a smoothies, která se zaměřuje na eliminaci kofeinu, alkoholu, soli, cukru a zpracovaných potravin. Účelem tohoto dietního plánu je především podporovat a čistit játra, střevní trakt, ledviny, plíce a kůži a eliminovat toxiny v těle.

Sport a zábava

Během roku hotel Santani navštěvují různí odborníci a léčitelé, aby zde pořádali kurzy vědomí, jógy, meditace a pilates. Vydejte se na výlet k visutému mostu Narampanawa s úžasným výhledem na pohoří Knuckles a projděte se čajovými plantážemi. Navštivte jeskynní chrám Bambaragala zdobený starodávnými kresbami a vydejte se na vrchol skály Bambaragala, abyste si mohli užít ohromné ​​výhledy.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní.


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kandy / SANTANI WELLNESS RESORT *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog