info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SANDALS ROYAL CARIBBEAN RESORT & PRIVATE ISLAND *****

Dovolená - Montego bay

SANDALS ROYAL CARIBBEAN RESORT & PRIVATE ISLAND *****

Poloha

Luxusní hotel Sandals Royal Caribbean Resort se nachází přímo u krásné pisečné pláže, ze které je výhled na hotelý soukromý ostrůvek, který je hotelovým hostům k dispozici. Od centra Montego Bay je hotel vzdálený cca 10 min. jízdy, cca 1,5 hod. od známých vodopádů Dunn´s River Falls.

Vybavení hotelu

Hotel Sandals Royal Caribbean Resort je určený především pro náročné klienty, kteří ocení soukromí a vysoký standard služeb. Resort je určený pouze pro dospělé, budovy jsou umístěné uprostřed zeleně, přímo u krásné pláže s bílým pískem. V resoetu se nachází celkem 7 restaurací (bufetové, dále a la carte – thajská, jamajská, beach grill, karibská, British Pub, francouzská), 5 barů v celém areálu hotelu, 7 bazénů, 5 jacuzzi, plážová lehátka a slunečníky, plážové osušky, 2 sauny, fitness centrum, obchůdek se suvenýry, konferenční místnost s vybavením, golf (v ceně Golf and Country Club v Ocho Rios, transfer za příplatek), vodní sporty: kajaky, katamarány, šnorchlování, potápění. Na soukromý ostrůvek je spojení loďkou, kde se nachází bar s lehkým občerstvením, restaurace, lehátka, slunečníky.

Vybavení pokoje

Luxusní hotel Sandals Royal Caribbean Resort má celkem 197 pokojů, které jsou rozdělené do 13 kategorií – základní kategorie royal deluxe room, dála pak pokoje s jacuzzi, u pláže, suite, pokoje s přímým vstupem do bazénu atd. Vyšší kategorie mají vlastní servis s obsluhou sluhy (buttlera) nepřetržitě celý pobyt. Všechny pokoje jsou klimatizované, kde nechybí samozřejmě koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, rádio, TV, vařič kávy, žehlička, balkon nebo terasa. Hotel nově otevírá v roce 2017 vodní vily s veškerým luxusem a komfortem.

Stravování

ALL INCLUSIVE plná penze a občerstvení během celého dne, neomezená konzumace nealko a alkoholických nápojů, všechny vodní sporty: šnorchlování, windsurfing, kajaky, šlapadla, potápění (za poplatek pro začátečníky), animační programy a speciální programy, basketbal, volejbal, tenis, šipky.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Jamajka-Praha
* společný transfer z/na letiště
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
* případný doplatek za privátní transfer


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Montego Bay / SANDALS ROYAL CARIBBEAN RESORT & PRIVATE ISLAND *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog