info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SANCTUARY MAKANYANE SAFARI LODGE *****

Dovolená - Krugerův národní park

SANCTUARY MAKANYANE SAFARI LODGE *****

Poloha

Luxusní a exkluzivní safari lodge, Makanyane se nachází na soukromém pozemku o rozloze 1 800 ha, přírodní rezervace Madikwe, jež je domovem "velké pětky" a bezpočtu dalších druhů zvířat a ptáků. Makanyane, leží skryta ve svěžím lesním porostu na břehu řeky a nabízí nezapomenutelné přírodní zážitky, vynikající ubytování a kuchyni, stejně jako skvělé osobní služby.

Vybavení hotelu

Lodge tvoří krásná hlavní budova a osm ohromujících apartmánů, jež nabízejí ubytování pro maximálně 16 osob, což zajišťuje maximální soukromí a individuální pozornost každému hostu. Odlehlý bazén je ideálním místem k absorpci afrického slunce, zároveň se zde můžete těšit pohledem na idylickou krajinu. V blízkosti hlavní lodge je boma, otevřená jídelní plocha ohraničená buší, rákosím a okolními stromy. Boma je ideálním místem pro romantické večeře s pohledem na řeku Marico a na hvězdy zářící skrz baldachýn listů nad vámi. Nedaleko od hlavní lodge naleznete izolovanou vyhlídkovou terasou stojící na okraji pláně. K dispozici je vám zde také dobře vybavená posilovna nebo lázně, kde si protáhnete své tělo nebo se necháte hýčkat různými lázeňskými procedurami. Makanyane má klimatizované konferenční prostory pro 16 lidí. Počítač s úplným přístupem k internetu, faxové služby, satelitní televize a video.

Vybavení pokoje

Apartmány mají vlastní krby, stropní ventilátory a jsou plně klimatizované a vytápěné. Mají venkovní volně stojící vanu, venkovní sprchu, telefon, zařízení pro přípravu kávy a čaje, sejf, minibar, župany, fén, repelent, opalovací a tělové krémy, koupelovou kosmetiku.

Stravování

Lahodné pokrmy, doplněné výběrem nejlepších jihoafrických vín, nabízejí nezapomenutelné gastronomické zážitky. Hosté si je mohou vychutnat buď v tradičním "boma" přímo pod hvězdami posetou oblohou nebo si užít romantickou večeři při svíčkách v africké buši anebo v soukromí na terase svých apartmánů.

Sport a zábava

Brzké ranní a pozdní odpolední safari, pěší výpravy do divočiny.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Krugerův národní park / SANCTUARY MAKANYANE SAFARI LODGE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog