info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
SANCTUARY GORILLA FOREST CAMP *****

Dovolená - Uganda

SANCTUARY GORILLA FOREST CAMP *****

Poloha

Sanctuary Gorilla Forest Camp je dokonalé horské útočiště, ležící na rovném hřebeni hluboko v tropickém lese Bwindi uprosřed národní rezervace a pyšní se tak bezkonkurenční lokalitou s výjimečnými možnostmi pozorování volně žijících živočichů a ptáků.

Vybavení hotelu

Sanctuary Gorilla Forest Camp má krásný safari design uprostřed nedotčené přírody, který nabízí skutečné dobrodružství a přitom dokonalé zázemí luxusního hotelu podle filozofie „Luxusně a přirozeně“. V útulném baru a jídelně s výhledem na deštný prales si můžete pochutnat na lahodném jídle nebo si vychutnat večerní drink. Za pěkného počasí se jídla podávají al fresco na vyvýšené přírodní platformě, která dokonale slývá z místní přirodou. Malý obchod se suvenýry nabízí výběr místních řemesel. Vceně pobytu jsou zahrnuty lesní procházky k vodopádu Munyaga a interaktivní návštěva komunity.

Vybavení pokoje

Osm stanů má postele královny a velkorysé vany, které mají výhled na lesní přístřešek.

Stravování

All inclusive

Sport a zábava

* Sledujte rodinu goril, která náš tábor navštíví čtyřikrát až šestkrát za měsíc * Po dlouhém dni gorilího trekkingu namočte savé unavené tělo do příjemné teplé vany s velkolepým výlhdem na trpickou zeleň okolo Vás * Ochutnejte místní banánové pivo a naučte se, jak sbírat čajové lístky, když navštívíte místní komunitu
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Uganda / SANCTUARY GORILLA FOREST CAMP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog