info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
ROMAZZINO, A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

Dovolená - Porto cervo

ROMAZZINO, A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

Poloha

Hotel Romazzino by se dal nazvat tajným útočištěm skrytým mezi bujnou zelení, na členitých a svým způsobem drsných skalnatých březích omývaných smaragdovými vodami Středozemního moře.

Vybavení hotelu

Hotel Romazzino má vynikající zázemí pro klienty: recepce, Romazzino Restaurace, barbecue restaurant BBQ u pláže, bary Ginepro (piano bar), Beach and Pool Bar, bazén se slanou mořskou vodou, dětský bazén, kadeřnictví/holičství, salón krásy, obchod s upomínkovými i jinými předměty, květinářství, baby sitter, pokojová služba, parkoviště, prádelna, půjčovna aut a lodí, dětské hřiště.

Vybavení pokoje

Všech 94 hotelových pokojů je po nedávné rekonstrukci. Při jejich zařizování bylo použito místních materiálů, jako jsou sardské látky, keramika. Pokoje jsou samozřejmě vybaveny vším potřebným pro dokonalé pohodlí klientů. Klimatizací, Plazma TV-sat., telefonem, budíkem, trezorem, minibarem, DVD/CD Player, Video Cassete Recorder či Player. Pokoje jsou s balkónem nebo terasou s různými možnostmi výhledu, je zde možnost využívat internet přímo na pokoji. Některé pokoje jsou navzájem propojeny dveřmi. Z teras je překrásný výhled do zahrad a na třpytící se vody středozemního moře.

Pláž

Hotelovým hostům je k dispozici hotelová soukromá písečná pláž s barbecue restaurantem BBQ.

Sport a zábava

Nejznámější golfové hřiště severní Sardinie Pevero Golf Club (5 km), tenisové kurty, vodní lyžování, vodní sporty, půjčovna loděk a člunů, fitness centrum.

Pro děti

Dětské hříště, dětský bazének, večerní animační programy pro dětí, možnost chůvy.

Náš názor

Krásný komplex, luxus a komfort v kombinaci s dostupnosti zábavy pro náročné a milovníky golfu.

Poznámka:

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Porto Cervo / ROMAZZINO, A LUXURY COLLECTION HOTEL *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog