info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PORTO ZANTE VILLAS & SPA *****

Dovolená - Tragaki

PORTO ZANTE VILLAS & SPA *****

Poloha

Hotel Porto Zante Villas & Spa se nachází v odlehlé zátoce ostrova, ve vesničce Tragaki a nabízí luxusní vily se soukromým vyhřívaným bazénem a soukromými zahradami umístěné přímo u pláže. Pyšní se výjimečným & panoramatickým výhledem na nedaleký ostrov Kefalonie, poloostrov Peloponés a nekonečné křišťálově modré Jónské moře.
Unikátní resort se pyšní několika prestižními oceněními jako např. ocenění jako jeden z 14 World´s Best Family Hotels a je dlouhodobě je považován za jeden z nejlepších řeckých hotelů. V roce 2017 získal hotel ocenění World Travel Awards.

Stravování

Porto Zante vás zve na vynikající kulinářské zážitky plné senzačních řeckých a středomořských chutí v restauraci Club House a moderní asijskou kuchyni Fusion v restauraci Maya pod širým nebem v nádherném prostředí na pláži. Čerstvé ryby a humři přímo z úlovků zdejších rybářů a vynikající výběr masa doprovázený svěžestí a vůní místních bylinek a bioproduktů z místného statku uspokojí i ty nejvybranější chutě.

Sport a zábava

Více jak 20 lázeňských procedur z celého světa, inspirovaných řeckou přírodou a silou aromaterapie, ale i tradiční ošetření obličeje, tělové zábaly nebo peeling, prováděných v jedinečných Waterfront Spa, které se nacházejí přímo nad vodou nebo v naprostém soukromí vaší vily. Zkušení lázeňští terapeuti v tomto luxusním letovisku provádějí jedinečnou řadu holistických ošetření, kde kombinují přírodní produkty s inovativním přístupem a speciálními masážními technikami. Protože se exotické koření mísí s řeckými bylinkami a starými těly, cítíte, jak slunce a moře doplňují vaše tělo a mysl.
Terapeuti v lázních Porto Zante mohou přizpůsobit léčebný program na základě individuálních požadavků hostů. Produkty používané při ošetření jsou přírodní a obsahují éterické oleje a krémy vyrobené z nejčistších složek získaných z ekologicky pěstovaných rostlin v Řecku.

Kurzy jógy se konají buď na soukromé písečné pláži nebo na dřevěné terase s výhledem na moře. Pod vedením zkušených instruktorů si vybere každý to, co vyhovuje přímo Vám: Restorativní jóga, Yin jóga, Bikram jóga, Pilates a meditace.Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve vile s 1 ložnicí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tragaki / PORTO ZANTE VILLAS & SPA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog