info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PLAVBA LODÍ AQUA MEKONG- VIETNAM+KAMBODŽA ****

Dovolená - Vietnam & kambodža

PLAVBA LODÍ AQUA MEKONG- VIETNAM+KAMBODŽA ****

1.DEN

MEKONG RIVER - MY THO - HO CHI MINH - VIETNAM Sraz bude v místě setkání v Saigonu, odkud se pojede klimatizovaným autobusem do doku My Tho. Následuje přivítání na palubě Aqua Mekongu. Každý účastník má své místo, lodní stěna vytváří nekonečně úchvatné panorama. Vychutnejte si tyto soukromé chvíle Mekongu na kalifornské posteli, terase nebo denní posteli.

2.DEN

MEKONG RIVER - BINH THANH / SA DEC - MY HUNG - VIETNAM Plavba začíná v Binh Thanh vesnici nebo se rozhodnete navštívit Sa Dec, kde si budete moci prohlédnout živý trh a vidět slavný dům legendárního milence Marguerite Duras, pan Huynh Thuy Le. Odpoledne navštívíte typickou vesnici Mekong Delta nazvanou My An Hung, kde projdeme zelenými plantážemi. Budete pozváni do domova místních vesničanů, abyste ochutnali ovoce při poslechu tradičních lidových písní. Budete si moci vyzkoušet také jedinečný jednorožecký tanec. K dispozici je také možnost cykloturistiky o délce 17 km.

3.DEN

MEKONG RIVER - CHAU DOC - VINH XUONG - KA'OM SAMNOR BORDER Budete cestovat skifem podél Bassac Canal na Chau Doc- plovoucí trh, poté odjete van na Long Son Pagoda na vrchol Sam Mountain. Místní mniši se s vámi podělí o své starodávné buddhistické praktiky. Návrat bude přes rušný ranní trh. Dále si můžete zvolit jízdu na kole - cca 18 kilometrů na ostrově Long Khanh Island nebo jízdu s rikšou na návštěvu Tan Chau Market s kuchařem. Po obědě si můžete odpočinout u bazénu, vyzkoušet tradiční khmérskou masáž nebo se učit uvařit Mekong inspirované pokrmy

4.DEN

MEKONG RIVÉ - KOH OKNHA TEY - PREAH PROSOP - KAMBODIA Na této řece času obdivujeme obratné khmer řemeslníky - barvení a tkaní a všudypřítomné zboží, kterým Khmer žije. Podíváme se na břeh řeky, projedeme kolem buddhistických chrámů a domů, které se nacházejí na dřevěných chůdách, Po obědě se nalodime na mořský skiffs a pojedeme do Preah Prosop, což je vzdálená vesnice, která se změnila během několika životů.

5.DEN

PHNOM PENH - KAMBODIA Představení kambodžské metropole motorizovaným tuk-tukem,uvidíte Královský palác, Stříbrnou pagodu a Národní muzeum Kambodži, které je domovem největší světové sbírky khmerského umění. Pro ty, kteří si přejí, navštívíme Muzeum genocidy Tuol Sleng a Killing Field nebo zajdeme na nnákupy na ruském trhu. Rozloučíme se se 4-nočními hosty, kteří vystupují v Phnom Penhu.

6.DEN

TONLE SAP RIVER - KOH CHEN - KAMPONG CHHNANG - KAMBODIA Hned ráno proběhne návštěva Koh Chenu, stříbrné vesničky, která je známá svou vynikající řemeslnou praxí. Dávejte pozor na své slavné stříbrné misky, které pravidelně vybírá kambodžský král jako dary pro návštěvníky hodnostářů. Odpoledne pokračujeme v učení o životě řek Khmeru v Kampong Chhnang, "Port of Pottery", který se tak nazývá proto, že archeologické nálezy se datují do 6. století. Možnost jízdy na kole je k dispozici.

7.DEN

TONLA SAP LAKE - CHHNOK TRU - MOAT KHLA - KAMBODIA Pokračujeme ve zkoumání odlehlých obcí kolem jezera Tonle Sap, které bylo v roce 1997 označeno za biosférickou rezervaci UNESCO. V Chhnok Tru se "posuneme" do ledovce a dozvíme se od místních obyvatel, jaké to je bydlet ve městě, kde školy, kostely, pagody , a dokonce i karaoke bar a policejní stanice jsou plovoucí. Po obědě navštívíme plovoucí vesnici Moat Khla, která je přístupná pouze po vodě a zúčastníme se buddhistického požehnání.

8.DEN

TONLE SAP LAKE - PREK TOAL - SIEM REAP - KAMBODIA Odjezdl skiffem do 22.000 hektarů Prek Toal Core Bird Reservace, jednoho z největších sladkovodních těl v Asii a posledního útočiště v jihovýchodní Asii pro velké vodní ptáky, jako jsou pelikáni, čápi, černohlavý ibis a nepolapitelný maskovaný finfoot. Vylodění.Cena zahrnuje:

*Ubytování ve dvoulůžkové kajutě SUITE FIRST DECK
*Jídlo na palubě
*Nápoje (nealkoholické, prémiové víno a pivo)
*Všechny výlety na pobřeží
*Prádelnu
*Používání kola
*Internet s přerušovaným připojením
*Skupinové transfery

Cena nezahrnuje:

*Všechny letenky
*Víza
*Soukromé transfery
*Lázeňské služby
*Butik nákupy
*Průvodce a posádka


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

VIETNAM & KAMBODŽA / PLAVBA LODÍ AQUA MEKONG- VIETNAM+KAMBODŽA ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog