info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PERLY ISLANDU

Dovolená - Island

PERLY ISLANDU

1.den
REYKJAVIK - MODRÁ LAGUNA

Po příletu do Reykjavíku převzetí automobilu a transfer do hotelu u Modré laguny dle Vašeho výběru. Ubytování a relaxace v laguně, voda je zde velmi příjemná na plavání, a díky vysokému obsahu léčivých látek také s příznivými zdravotními účinky. Tomuto jezeru nikdo neřekne jinak než „Blue Lagoon“, a to kvůli jeho kobaltově modré barvě.

Island - Modrá LagunaIsland - Modrá LagunaIsland - Modrá Laguna Island - Modrá Laguna - hotel Blue Lagoon RetreatIsland - Modrá Laguna - hotel Blue Lagoon RetreatIsland - Reykjavík

2.den
GOLDEN CIRCLE

Dnes se po snídani vydáte po slavné turistické cestě zvané „Golden Circle“ , která Vás zavede na ta nejznámější místa jižního Islandu – uvidíte dramatické vulkány, gejzíry, ledovce a krásné vodopády. Navštivte vesničku Hveragerdi, kde pěstují zeleninu a tropické ovoce ve speciálních sklenících vytápěných geotermálními prameny. Nenechte si ujít také Kerid – kráter zatopený jezerem.

Okolo oběda dorazíte k oblasti Gejzírů, kde lze spatřit nejznámější gejzír – Strokkur, který každých 5-7 minut vrhá horký proud vody do výšky přes 15 metrů! Pokračujte k vodopádu Gullfoss, který je mnohými označován jako nejkrásnější vodopád na Islandu. Odpoledne možná návštěva Národního parku Thingvellir, kde se nachází nejstarší parlament na světě!

Dnešní den můžete završit vzrušující jízdou na sněžných skútrech.(za příplatek 5.900,- Kč/os).  Dále budete pokračovat po jižním pobřeží do oblasti Skógar / Vík, kde Vás čeká nocleh.

Island - gejzír StrokkurIsland - jezero KeridIsland - vodopád GullfossIsland - vodopád GullfossIsland - gejzír StrokkurIsland - národní park Thingvellir

3.den
NÁRODNÍ PARK SKAFTAFELL - LEDOVCOVÁ LAGUNA JOKULSARLON

Dnes navštívíte jednu z nejpopulárnějších a nejkrásnějších přírodních krás na Islandu, národní park Skaftafell, oázu obklopenou ledovci a černým pískem s mnoha možnostmi pro pěší turistiku. Ve velkolepé ledovcové laguně Jokulsarlon se nacházejí obrovské ledovce, které se táhnou po laguně a vy si užijete 30-40 minutovou projížďku na nafukovacím člunu kolem masivních ledovcových úlomků. K dnešnímu dni také patří další úchvatný zážitek – procházka po ledovci (veškeré vybavení bude poskytnuto). Odjezd zpět do oblasti Skógar / Vík, ubytování, nocleh.

Island - ledovcová laguna JokursarlonIsland - ledovcová laguna JokursarlonIsland - národní park SkaftafellIsland - národní park SkaftafellIsland - národní park Skaftafell - vodopádIsland - národní park Skaftafell - procházka po ledovci

4.den
VOPODÁDY SELJALANDSFOSS - SKÓGARFOSS

Dnešní den můžete strávit celý podél jižního pobřeží. To vám dává příležitost k delším zastávkám u zajímavostí, které jste neměli čas navštívit při cestě na východ: Vodopády Seljalandsfoss a Skógarfoss, v  Skogaru najdete lidové muzeum, které ukazuje, jak lidé na Islandu žili v minulosti, návštěva útesu Dyrhólaey, kde můžete obvykle vidět pro Island neodlučitelné papuchalky. Černé písečné pláže jižního pobřeží jsou velmi známé, a pokud budete mít chuť, můžete se po nich vydat k malé vesničce Vík nebo v Reynishverfi.  Poté odjezd zpět do Reykjavíku, ubytování a nocleh.

Island - vodopád SeljalandsfossIsland - vodopád SeljalandsfossIsland - vodopád SkógafossIsland - vodopád SkógarIsland - vodopád SkógarIsland - papuchalky

5.den
ODLET DO PRAHY


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Island / PERLY ISLANDU

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog