info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
PALAZZO ARZAGA  *****

Dovolená - Lago di garda

PALAZZO ARZAGA *****

Poloha

​Hotel Palazzo Arzaga se nachází v blízkosti jezera Lago di Garda cca 30 km od Verony. Jen pár kilometrů od hotelu se nachází velký aquapark Gardaland a zábavní park Canevaworld.

Vybavení hotelu

​Původní palác z 15. století byl přestavěn na luxusní hotel, který Vám poskytne služby na té nejvyšší možné úrovni. Hotel nabízí svým hostům recepci, několik restaurací a barů, prádelnu čiistírnu, smenárnu, baby sitting, mini klub pro děti, 24 hodinový servis, velké konferenční centrum a lázeňské centrum.

Vybavení pokoje

​ Všechny pokoje jsou klimatizované a velmi vkusne vybaveny starožitným nábytkem. Majíkoupelnu s vysoušecem vlasu, WC, minibar, satelitní TV, telefon a trezor.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou velmi bohatého bufetu.

Sport a zábava

​Milovníky golfu určitě nadchne zdejší krásné mistrovské golfové hrište z dílny Jacka Nicklause. Součástí resortu je i golfová akademie od Garyho Playera. Dále pak krome golfu máte možnost jízdy na koních, cyklistiky, plachten na jezeře, kanoeingu, windsurfingu, potápení a rybolovu. Nechybí zde ani relaxacní a lázenské centrum, dva tenisové kurty, bežecká trať pro jogging, venkovní bazén a vnitrní bazén s termální vodou, telocvična a sauna.

Náš názor

Skvělá volba pro milovníky romantiky, luxusu, sportovního vyžití i kulturních a historických památek.Cena zahrnuje:

- 3,5 nebo 7 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji Classic Residenza - 3x tříchodová večeře (bez nápojů) - 2 nebo 3x green fee na 18ti jamkovém golfovém hřišti Arzaga golf Club - uvítací koktejl - volný vstup do sauny a páry - zdarma využití vnitřního a venkovího bazénu, posilovny a tenisových kurtů - zdarma parkování - zdarma Wi-Fi

Cena nezahrnuje:

- dopravu - cestovní pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lago di Garda / PALAZZO ARZAGA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog