info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
OBJEVOVÁNÍ VINIC DOURA

Dovolená - Portugalsko fly & drive

OBJEVOVÁNÍ VINIC DOURA

1.den

Přílet na letiště v Lisabonu. Převzetí pronajatého auta a začátek poznávání. Jako první zavítáte do hlavního města Portugalska, Lisabonu, s více než 2000 letou historií. Projdete se po starém Lisabonu a navštívíte historické památky v centru, poté se přemístíte na St. Jorge hrad,z jehož vrcholku pořídíte ty nejlepší fotky Lisabonu a řeky Tajo; Dále navštívíte středověké čtvrti Belem s památníky a kláštery, např. Geronima 's klášter a Belemu Tower apod. Svůj první den v Lisabonu zakončíte návštěvou Národního paláce Ajuda. Původně to byl královský palác a jedná se o portugalskou neo - klasickou budovu, částečně zničenou požárem. Nezapomenutelná hodinová projížďka lodí po řece Tagur.

2.den

Hned po snídani doporučujeme pokračovat v poznávání a to návštěvou města Sintra, postaveného přímo na severním svahu pohoří Sintra. Zde si užijete nádherných památek, jako jsou Palác Pena, Palác Montserrat nebo Quinta da Regaleira. Poté se vydáte do Cape Roca, nejzápadnějšího bodu kontinentální Evropy a odtud pak přes pláž Guincho budete pokračovat do kosmopolitních Cascais a Estoril, slavných letovisek na portugalské riviéře. Následuje cesta do Lisabonu. Ubytování v Lisabonu.

3.den

Dnešní den můžete zahájit prohlídku jízdou na sever od Lisabonu, kde můžete navštívit Óbidos, krásné středověké městečko, které pochází z XII století. Poté bude cesta pokračovat do Coimbry, starého hlavního města Portugalska. Nezapomeňte při návštěvě Coimbry zajít na středověkou univerzitu, která je považována za druhou nejstarší v Evropě. Po cestě do Porta se zastavte v Aveiru, krásném městečku mezi kanály, tomuto místu se říká "portugalské Benátky". Ubytování v Portu.

4.den

Dnešní den začněte návštěvou nejvýznamnějších památek města: "Clérigos" - obrovská barokní věž z 18. století, nádherný kostel Sr. Francis - mistrovské dílo ze zlata - vyřezávaného dřeva a Stock Exchange Palace s jeho nádhernou arabskou místností. A samozřejmě je třeba zastavit se v jednom z vinných sklepů ve Vila Nova de Gaia. Přenocování v Portu.

5.den

Brzy ráno se doporučuje zahájit prohlídku v údolí Douro. Odjezd do Régua - nejdůležitější oblasti, kde se nachází slavné portské víno "Quintas". Zastávka pro návštěvu a ochutnávku vín na Quinta da Pecheca jsou velmi doporučeny. Trasa pokračuje k Lamego, kde můžete navštívit klášter São João de Tarouca a Sanctuary Nossa Senhora dos Remédios. Přenocování v Lamego.

6.den

Od Lamego pokračujte do Lisabonu. Pokud jste milovník legend o rytířích a templářích, pak je třeba zastavit se u Tomaru a navštívit Kristův klášter postavený templářskými rytíři. Přenocování v Lisabonu.

7.den

Než odevzdáte auto na letišti, navštivte ještě centrum v Lisabonu

Cena zahrnuje:

* 6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní ve 3
*hotelu
* 2 návštěvy vinařství + degustace vín
* zapůjčení vozu po dobu pobytu
* 1 hodinová projížďka lodí po řece Tagus River

Cena nezahrnuje:

* letenku a letištní poplatky
* pojištění


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Portugalsko fly & drive / OBJEVOVÁNÍ VINIC DOURA

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog