info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MOVENPICK RESORT & SPA DEAD SEA *****

Dovolená - Mrtvé moře

MOVENPICK RESORT & SPA DEAD SEA *****

Poloha

Movenpick Resort Dead Sea je vystavěný ve stylu arabské vesničky a se rozprostírá v tropické zahradě o rozloze cca 8 ha. Nachází se na severním pobřeží Mrtvého moře, v nejnižším bodu na Zemi.

Vybavení hotelu

Hostům je v resortu k dispozici recepce, služby concierge, středomořská, asijská a arabská restaurace, steak house, 3 bazény, dětský bazén, dětské hřiště, animační programy pro děti, lázně využívající minerály z Mrtvého moře, dále fitness centrum, tenisový kurt, dětský klub, konferenční místnost 350 osob.

Vybavení pokoje

K dispozici je zde 10 různých kategorií pokojů, které nabízejí 5hvězdičkový luxus, všechny jsou zařízené moderním nábytkem s rustikální atmosférou. Na výběr jsou pokoje v hlavní budově nebo village suite s výhledem na pláž nebo do zahrady a na moře. Nejnovější typy pokojů jsou na pláži. Ty se mohou pochlubit moderním nábytkem, velkými terasami a úchvatným výhledem na Mrtvé moře. Nádherné koupelny mají vanu a sprchový kout, stejně jako bidet. Mezi další možnosti patří propojené a bezbariérové pokoje, stejně jako kuřácké a nekuřácké pokoje. Ke standardnímu vybavení pokojů patří wifi připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, bezplatný minibar, klimatizace.

Stravování

Mövenpick Resort & Spa Dead Sea nabízí devět trendy restaurací a barů. Prozkoumejte delikátní rozmanitost kuchyní, které uspokojí všechny vaše chutě, od uvolněného stolování pod širým nebem až po tradiční italskou restauraci. Milovníci jídla si přijdou na své, protože zde nabíezejí různé kulinářské speciality, abyste se sem rádi vraceli.

Sport a zábava

Relaxujte ve zdejším vyhlášeném Zara Spa s úchvatným výhledem na léčivé vody, které nabízejí díky svému špičkovému vybavení a ploše 6000 metrů2 dokonalý lázeňský luxus. Čekají na vás jedinečné revitalizační a terapeutické zážitky.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha – Amman a zpět v nejnižší knihovací třídě
* transfery z/na letiště
* 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
* asistenční služby partnerské CK v angličtině

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době Vaší rezervace nejnižší třída již vyprodaná
* jednorázové vstupní vízum


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Mrtvé moře / MOVENPICK RESORT & SPA DEAD SEA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog