info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MONASTERO SANTA ROSA HOTEL & SPA (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Dovolená - Amalfi

MONASTERO SANTA ROSA HOTEL & SPA (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

Poloha

Luxusní 5* hotel Monastero Santa Rosa vyhrazený pouze pro dospělé, je dramaticky posazený na okraji strmého útesu s panoramatickým výhledem na záliv Salerno, v rybářské vesnici Conca dei Marini, v budově bývalého kláštera ze 17.století, který byl láskyplně a s úctou zrekonstruován do exkluzivního butikového hotelu a mimořádných luxusních lázní na počest svého historického dědictví. Hotel je ponořen do historie, bohatě vybaven špičkovým nábytkem a zasazen do nádherně provoněných stupňovitých zahrad. Hotel má ideální polohu mezi Positanem a Amalfi, částí pobřeží, které se může chlubit nejkrásnějšími vyhlídkami na světě.

Vybavení pokoje

Vstupte do svatyně evokující ztracený čas. Duchovní kouzlo transformovaného kláštera zůstává stále přítomno v luxusně přestavěných 20 pokojích a apartmánech, z nichž každý je pojmenován po bylinkách, které zde jeptišky používaly při výrobě svých léků a pěstovali je v zahradách Monastero Santa Rosa. Klenuté stropy a hlavní struktura pokojů a refektáře jeptišek byly zachovány a propojeny s koupelnou, aby vznikly přepychové ložnice, z nichž každá má úchvatný výhled na moře táhnoucí se od rybářského přístavu Conca dei Marini pod ním až po Amalfi. Každý pokoj a apartmá odráží krásu, šarm a nenápadnou eleganci a zároveň vyzařuje klidnou náladu soukromého domu s vzácnými starožitnostmi a nádherným výhledem na moře. I když ve zdech sídlí historie kláštera ze 17. století, každý pokoj obsahuje veškeré luxusní vymoženosti a vybavení pětihvězdičkového hotelu. Samozřejmostí je: * ze všech pokojů a většiny koupelen nádherný výhled na moře * čerstvé ovoce na pokoji při příjezdu * klimatizace a stropní ventilátor * okna, která se široce otevírají, aby propustila čerstvý mořský vzduch * ústřední topení s vyhřívanými podlahami * TV s plochou obrazovkou a mezinárodní kanály * minibary ve všech pokojích a apartmá * fén

Stravování

Kulinářské lahůdky restaurace Il Refettorio, oceněné michelinskou hvězdou, jsou stejně jedinečné jako samotný klášter. Významný šéfkuchař Christoph Bob vytváří inovativní středomořské gastronomické zážitky pro vaše nejnáročnější chuťové buňky s nejčerstvějšími přísadami z okolní oblasti. Christoph pracoval v těch nejlepších světových restauracích, ale srdce ho přitáhlo na pobřeží Amalfi a do této ceněné kuchyně.

Sport a zábava

Zůstaňte v hotelu Monastero Santa Rosa, kde můžete relaxovat v nádherném nekonečném bazénu a užívat si skutečně výjimečného výhledu na záliv, slunce a hýčkat se v lázních. Hotelové lázně jsou místem samy o sobě s bohatou vůní rozmarýnu a citronu. Součástí lázní je ohromující klenuté tepidárium s dvojitou výškou, lázněmi na nohy naplněné granátovým jablkem a vyhřívanými mozaikovými lehátky; klenutá aromatická parní lázeň; drcená ledová fontána pro osvěžení mezi termálními koupelemi; Skalní sauna; Hydro Pool a Emotion sprchy. Pokud nemůžete zůstat bez cvičení, v nádherně stupňovitých zahradách na útesu je malé fitness studio. Alternativně existuje několik magických turistických cest podél skalnatého pobřeží. A pokud nemáte chuť cestovat po pobřeží klikatou, úzkou silnicí, požádejte hotel, aby vám místo toho uspořádal plavbu lodí do Positana nebo Ravella.

Poznámka:

Hotel akceptuje pouze osoby starší 16let !Cena zahrnuje:

* 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje:

* turistickou taxu 4,50Eur/os.den (platba v hotelu)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Amalfi / MONASTERO SANTA ROSA HOTEL & SPA (JEN PRO DOSPĚLÉ) *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog