info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MOLORI SAFARI LODGE *****

Dovolená - Jar

MOLORI SAFARI LODGE *****

Poloha

Molori Safari Lodge se nachází hluboko v přírodní rezervaci Madikwe Game Reserve v severozápadní provincii Jihoafrické republiky, jež sousedí s Botswanou. Odlehlá lodge nabízí absolutní soukromí, s nádherným výhledem na pohoří Dwarsberg a rozlehlé údolí Madikwe. Se svými 75 000 ha, je Madikwe Game Reserve pátou největší rezervací „velké pětky“ v Jižní Africe, jež je také domovem pro asi 350 druhů ptactva.

Vybavení hotelu

Molori Safari Hlavní část Molori Safari Lodge se skládá ze čtyř jídelních místností, knihovny, velkého obývacího pokoje a baru. Obývací pokoj a bar mají vstup a velkou terasu s vířivkou a dvojitým bazénem s nekonečným okrajem. Na nejvyšší terase se nachází ochlazující vířivka, jež slouží k relaxaci a je skvělým místem pro pozorování volně žijících živočichů. Knihovna nabízí velký výběr populárních knih a dobře zásobený humidor s bohatým výběrem dovážených doutníků (k dispozici za příplatek). Naleznete zde také TV se satelitním příjmem a DVD přehrávačem.

Vybavení pokoje

Molori Safari se skládá z pěti unikátních otevřených apartmánů, nabízející svým hostům absolutní soukromí. Patří mezi ně: dva premier apatmány (Ngwedi a Lesedi), jednen rodinný apatmán typu Premier (Sephiri) a dva prezidentské apartmány (Metsi a Molelo). Všechny apartmány mají prosklené posuvné stěny vedoucí na soukromou terasu s bazénem. K dalšímu vybavení náleží prostorná koupelna, krb, minibar, kávovar Nespresso, bezdrátový internet, venkovní sprcha a klimatizace. Prezidentské apartmány jsou vybaveny kuchyní a jídelním koutem, studovnou, šatnou a koupelnou pro hosty.

Stravování

Molori kuchyně je pod vedením gastronomických kuchařů inspirovaných východními i západními vlivy a spojuje to nejlepší z místní produkce a mezinárodní trendy. Nejjemnější jihoafrická vína a top likéry doprovázejí lahodné pokrmy. Lodge se může také pochlubit skvělou sbírkou vybraných dovážených vín a speciálních archivních whisky a koňaků, jsou hostům k dispozici za příplatek.

Sport a zábava

Aktivity nabízené Molori Safari jsou různorodé. Jistě zde uspokojíte svůj hlad po dobrodružství a touhu se spojit s přírodou a svým vnitřním světem. Aktivity zahrnují safari, sledování divokých psů, procházky v buši, stopování nosorožce a hvězdářství. K wellness aktivitám patří lázeňské procedury, sauna a parní lázeň, vyhřívané vířivky, ochlazovací bazény a soukromé bazény. K dispozici je také junior ranger program pro děti, kurzy vaření a řada kulinářských zážitků.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

JAR / MOLORI SAFARI LODGE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog