info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MINARETO SEASIDE LUXURY RESORT & VILLAS *****

Dovolená - Itálie

MINARETO SEASIDE LUXURY RESORT & VILLAS *****

Poloha

Minareto Seaside Luxury Resort & Villas je luxusní přímořský resort, který je uhnízděný na útesu s výhledem na Syrakusy a ostrov Ortygia. Je situovaný na klidném místě, v chráněné oblasti Plemmirio.
Hotel Minareto je vzdálený pouhých 15 minut jízdy od centra Sirakus a ostrova Ortygia. Trosky starobylého řeckého amfiteátru jsou 9 km daleko. Na vyžádání je k dispozici bezplatná kyvadlová autobusová doprava na ostrov Ortigia a kyvadlová lodní doprava do Syrakus. Využívat můžete parkoviště zdarma.

Vybavení pokoje

74 pokojů a 6 junior suite, které byly vytvořeny mistrovskými řemeslníky, spojují pohodlí, hi-tech a nejvyšší úroveň soukromí. Pohodlné a atraktivní terasy jsou ideálním místem, odkud můžete sledovat slunce při západu slunce nad ostrovem Ortigia a také relaxovat se svým partnerem.

Pokoje jsou zařízené v klasickém italském stylu uměleckými díly na stěnách. K dispozici jsou jemné textilie a ložní prádlo. Všechny pokoje jsou klimatizované a patří k nim balkon s výhledem na moře a interaktivní LCD TV s internetovým připojením zdarma. Vily zahrnují soukromou zahradu a bazén.

Stravování

Mluvit o kuchyni na Sicílii znamená začít cestu uvnitř cesty vyrobené z chutí a vůní, které proslavily tuto zemi po celém světě.

Pokrmy v resortu Minareto jsou zážitek, kterým by vaše chuťové buňky a váš duch měly procházet různými způsoby. Snaží se zde svým hostům zprostředkovat lásku k této zemi, kterou každodenně pěstují s vášní a nadšením, prostřednictvím pokrmů připravovaných místními kuchaři. Restauraci Nesos tvoří vnitřní místnost s kapacitou 250 míst, připomínající starodávné šlechtické salony a venkovní místnost - Latomie Terrace - s výhledem na moře, díky níž bude váš kulinářský zážitek jedinečný s nádhernými scenériemi.

U bazénu se nachází Pool Bar, kde se všichni hosté resortu mohou scházet, kde si mohou odpočinout před večeří, popíjet aperitiv a dát si lahodné pokrmy do ruky nebo si dát jídlo, které potěší vaše chuťové buňky pravými příchutěmi, jako např. čerstvé ryby.

Ještě exkluzivnější je terasa Titanic, otevřená pouze pro konkrétní akce a tematické večeře, kterou si v minulosti vybrala společnost Dolce & Gabbana pro jednu ze svých elitních akcí.

Pláž

Okouzlující záliv delle Latomie se svými křišťálově čistými vodami a pláží s bílým pískem, která je stejně lákavá jako kterýkoli karibský ostrov, je oázou klidu, slunce a moře pro všechny hosty v letovisku.
Záliv je snadno dosažitelný ze všech pokojů resortu a jakmile tam budete, můžete odpočívat v naprostém soukromí na pohodlných lehátkách a pod slunečníky. Personál pláže je k dispozici pro jakékoli potřeby a zajišťuje, aby si hosté užili čas na pláži.
Bezplatná služba plážových osušek.
Pláž je uvnitř chráněné mořské rezervace.

Řada teras na různých úrovních: jedná se o exkluzivní sluneční terasy na útesech a s nádherným výhledem na ostrov Ortigia. Místo zavěšené mezi oblohou a mořem, kde si můžete odpočinout na pohodlných lehátkách, přečíst si dobrou knihu nebo se jednoduše nechat hýčkat zvukem vln.

Sport a zábava

Plavecký bazén se sladkou vodou, který se nachází v samém srdci resortu, je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít sicilské zlaté slunce odpočinkem na pohodlných lehátkách nebo pod barevnými slunečníky, popíjením chlazeného nápoje nebo chatováním u stolů a židlí v relaxační oblasti u bazénu.Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha-Catania-Praha vč. letištních tax
* transfery z/na letiště
* 7 nocí ve vybraném typu pokoje se snídaní

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* městskou taxu 1,50 Eur/os./den (platba na místě)
* služby česky hovořícího delegáta


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Itálie / MINARETO SEASIDE LUXURY RESORT & VILLAS *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog