info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MILAIDHOO ISLAND MALDIVES *****

Dovolená - Baa atol

MILAIDHOO ISLAND MALDIVES *****

Poloha

Luxusní butikový resort Milaidhoo Maldives se nachází 126km severozápadně od hlavního města Male, poblíž zálivu Hanifaru, v srdci biosférické rezervace UNESCO. Ostrov omývají teplé vody Indického oceánu, je pokryt jemným bílým pískem a obklopen živými korálovými útesy. Ostrov, bohatý na tropickou zeleň, měří pouhých 300 x 180 metrů. Je navržen pro páry, které hledají klid a soukromí, vítají zde své hosty ve věku od 9 let a uplatňují přísnou politiku bez dronů. Všechno na Milaidhoo bylo vyrobeno na míru a pro pohodlí; vytvořený podle vašich potřeb. Služby jsou špičkové, ale vždy přátelské, v souladu s jejich étosem „naboso informálnosti“. Především jsou hrdí na to, že mohou nabídnout ochutnávku skutečných Malediv, otevírající dveře maledivské kultuře a jedinečným zážitkům. Zde nepovažují své hosty za rekreanty, ale za spisovatele příběhů, kteří vytvářejí svou vysněnou dovolenou, a tady začíná váš příběh malého ostrova.

Vybavení pokoje

Vaše vila: místo, které jste možná nikdy předtím nebyli, ale kde máte okamžitě pocit, že sem patříte. Prostorné a plné světla, venkovní bydlení je to, co dělají nejlépe. Uvnitř všude kolem vás jsou nápadné maledivské prvky, umělecká díla a moderní nábytek na míru promyšleně navržený pro vaše pohodlí. Všechny vily nabízejí: velký soukromý sladkovodní bazén na sluneční terase; zavěšené denní lůžko („undhoali“); velkou denní postel; klimatizaci a stropní ventilátor; výhledy na oceán; příslušenství pro přípravu čaje a kávy; velký minibar; soukromou ledničku na víno; satelitní TV s plochou obrazovkou; vlastní koupelna s vanou a samostatnou dešťovou sprchou; celou řadu toaletních potřeb od Acqua Di Parma.

Stravování

V Milaidhoo to s jídlem myslí vážně, zaměřují se na autentické, lehké jídlo s čistými příchutěmi. Zdejší tři restaurace a dva bary jsou navrženy tak, aby oslovily vaše smysly a nabízejí vynikající stolování v nádherně neformálním prostředí. Boty zde vůbec nejsou nutností !

Sport a zábava

Zatímco krása Malediv je dechberoucí, to, co najdete pod hladinou, je ještě dojemnější. Místní zkušený potápěčský tým má klíče od nejlepších potápěčských lokalit na atolu a vítá každého, od nováčků, kteří zde provedou svůj první ponor, až po odborníky, kteří provedou svůj 1000 ponor. Na ostrově májí pěthvězdičkové potápěčské centrum PADI, které nabízí potápění kolem okolních útesů, potápění k vrakům lodí, soukromé potápění, noční potápění, fluo noční potápění, potápění s mantami a nitrox. A dýchat. . . blažená relaxace pro vaše tělo i duši probíhá ve čtyřech apartmánech, které nabízejí inspirativní výhled na oblohu a oceán. Prozkoumejte holistické léčebné menu, které zahrnuje sílu rostlin v kombinaci s úchvatnými léčebnými tradicemi z Afriky s využitím místních bylin a rostlin. Zde pocítíte výhody organických a přírodních lázeňských terapií nabízených společnostmi Elemis, TheraNaka a Coola. V pavilonu jógy nad vodou se denně konají bezplatné jógové nebo meditační sezení, kde se musíte soustředit pouze na svou mysl, tělo a duši.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Baa Atol / MILAIDHOO ISLAND MALDIVES *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog