info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MERCER SEVILLA *****

Dovolená - Sevilla

MERCER SEVILLA *****

Poloha

Luxusní 5* butikový hotel Mercer Sevilla se nachází v samém srdci historického centra Sevilly, ve čtvrti El Arenal, nedaleko náměstí Nueva a vedle ikonické býčí arény Real Maestranza. Sídlí v bývalém Casa Palacio Castelar, elegantním sídle z konce 19. století, s vysněnými pokoji a apartmány. Je určen pro hosty, kteří touží po luxusním zážitku v exkluzivním prostředí.

Vybavení hotelu

Hotel byl pečlivě zrekonstruován renomovanou firmou Cruz y Ortiz Arquitectos, která má na starosti mimo jiné Rijksmuseum v Amsterdamu, a zachovává původní architektonické prvky, jako je klasická čelní stěna, typické andaluské centrální nádvoří a velkolepé mramorové schodiště.
Kolem centrálního nádvoří, které je zastřešeno skleněnou kopulí, jež zaplavuje prostor přirozeným světlem, se nacházejí klenby a vysoké stropy hlavního patra bývalého sídla i jeho původní majestátní schodiště. Nádherně řešená výzdoba interiéru v nejčistším mercerovském stylu zahrnuje exkluzivní sbírku expresionistických obrazů od Agustího Puiga.
V hotelu Mercer Sevilla si můžete pochutnat jak ve vybrané restauraci María Luisa, která vzdává hold místním surovinám, tak ve FIZZ Baru, sofistikovaném koktejlovém baru, kde můžete poznat osobitou koktejlovou kulturu. A na střeše hotelu najdete úžasnou terasu Mercer, která je určena výhradně pro hosty a na které je k dispozici bazén (není přizpůsoben pro osoby se zdravotním postižením), sluneční terasa, ručníky a barový servis.Opalujte se, osvěžujte se, občerstvujte se nebo si odpočiňte u nápoje při sledování západu slunce nad čtvrtí Arenal.
Hotel nabízí celou řadu služeb, jako je 24hodinová recepce a concierge, parkování s obsluhou, snídaňový servis, 24hodinová pokojová služba, denní úklid, čistírna a mimo jiné i masáže na pokoji.

Vybavení pokojů

Hotelové pokoje jsou rozmístěny kolem velkolepého centrálního nádvoří bývalého paláce Casa Palacio Castelar, středostavovského sídla z 19. století: Elegantní a exkluzivní pokoje a apartmá s veškerým nejmodernějším vybavením, jako je nabídka polštářů, které hosty zabalí do absolutního pohodlí a umožní jim luxusní pobyt.

Stravování

Tradiční kuchyně s avantgardními technikami okořeněnými notnou dávkou kreativity.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sevilla / MERCER SEVILLA *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog