info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MATAKAURI LODGE *****

Dovolená - Queenstown

MATAKAURI LODGE *****

Poloha

Matakauri Lodge se nachází u jezera Wakatipu, pouhých sedm minut od živého hlavního města Queenstownu a nabízí fascinující výhled na okolní vrcholy Walter, Cecil a The Remarkables.

Vybavení hotelu

K vybavení této oázy klidu a pohody patří luxusní denní lázně, venkovní vyhřívaný nekonečný bazén s lázeňským bazénem a plně vybavené fitness centrum. Stylová společenská místnost a jídelna mají otevřené krby pro příjemné večerní rozjímání.

Vybavení pokoje

Luxusní apartmá a vily se světlými interiéry navrženými Virginií Fisherovou kombinují pohodlí a styl obytného stylu a rámují malebné výhledy na jezero Wakatipu a majestátní vrcholky hor. Mají vlastní terasou s panoramatickým výhledem na hory a jezero. Každé apartmá má vlastní terasu, posezení s krbem, šatní skříň a koupelnu s velkou vanou. K dispozici je klimatizace, LCD TV, DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod a trezor na pokoji.

Stravování

Šéfkuchař Jonathan Rogers představuje vynikající moderní novozélandskou kuchyni, přičemž ty nejlepší produkty získává od místních dodavatelů z regionu Central Otago. Jeho tým, který je silně ovlivněn krajinou a okolím regionu, denně vybírá produkty vypěstované, sebrané, sklizené a ulovené v regionu a zemi, kterou nazývají svým domovem.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Queenstown / MATAKAURI LODGE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog