info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MAHUNA KOTHI *****

Dovolená - Bandhavgarh national park

MAHUNA KOTHI *****

Poloha

Mahua Kothi se nachází v malebném národním parku Bandhavgarh v provincii Madhya Pradesh ve střední Indii. Hosté létající z Dillí nebo Bombaje obdrží bezplatný pozemní transfer z letiště Jabalpur (čtyři hodiny); transfery jsou také k dispozici z vlakového nádraží v Umarii (40 minut).

Vybavení hotelu

Safari Mahua Kothi, zasazený hluboko v krásném indickém národním parku Bandhavgarh, hladce spojuje rustikální krajinu s pohodlí domova. Národní park Bandhavgarh, inspirovaný jedním z nejkrásnějších stromů, Mahua Kothi, se nachází v Umarii. Bandhavgarh podporuje jednu z nejvyšších hustot tygrů v Indii. Nabízí venkovní bazén a zahradu. K ubytování jsou přístupné soukromé nádvoří se stínovaným posezením a tradičními bahenními podlahami. Jsou klimatizované a mají vlastní koupelnu. Mahua Kothi, národní park Bandhavgarh zahrnuje také lázeňské centrum. Na místě je k dispozici restaurace. Na místě je k dispozici bezplatná půjčovna jízdních kol a aut a okolí je oblíbené pro cyklistiku. Nejbližší letiště je domácí letiště Raja Bhoj, 26 km od Mahua Kothi, národní park Bandhavgarh. V indické restauraci Mahua Kothi si autentická kuchyně, elegantní ubytování a ohromující safari zajistí nezapomenutelný zážitek. Společné prostory jsou stejně lákavé: hodinky kuchaři připravují tradiční jídla v otevřené kuchyni, povečeřet na střešní terase, mají piknik pod stromem másla Mahua nebo v noci hledí na verandu.

Vybavení pokoje

Kromě hlavní chaty je k dispozici 12 samostatných klimatizovaných „kutiy“ nebo džunglích chat, které zajišťují intimní a pohodlný pobyt pro každého hosta.

Stravování

snídaně

Sport a zábava

Pro maximální relaxaci si procvičte jógu urostřed divočiny, osvěžte se v bazénu nebo prozkoumejte zdejší krásný resort pěšky nebo na kole. Opravdový zážitek Vás čeká během safari, na které se můžete vydat džípem nebo na slonovi. Uvidíte tygry, leopardy a dalsí divokou exotickou zvěř.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bandhavgarh National Park / MAHUNA KOTHI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog