info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
MAHALI MZURI SAFARI CAMP *****

Dovolená - Masai mara

MAHALI MZURI SAFARI CAMP *****

Poloha

Mahal Mzuri Safari Camp se nachází v Motorogi Conservancy v severní oblasti Keni ve slavné Maasai Mara. Jedná se o ekosystém v nadmořské výšce 1700 m nad mořem. Tábor je posazený na úbočí svěžího údolí s výhledem na okolní zvlněné pláně.

Vybavení hotelu

Luxusní komplex tvoří 12 apartmánů stanového typu pro maximálně 24 hostů. Součástí komplexu je i příjemný bazén určený k relaxaci a odpočinku po náročném dni.

Vybavení pokoje

Každý apartmán se nachází na vyvýšeném podiu, zahrnuje prostornou ložnici s vlastní koupelnou, příjemné posezení a prostornou terasu s dech beroucím výhledem do okolní krajiny.

Stravování

Zkušený personál vás pohostí vším od BBQ přímo v buši, širokým výběrem pokrmů africké a mezinárodní kuchyně až po romantické pikniky se šampaňským. Denně čerstvým chlebem a dalším pečivem vytaženým přímo z pece a místními surovinami obohacenými o všemožné příchutě a koření. Ve večerních hodinách mohou být večeře podávány v hlavním jídelním stanu, v buši anebo na odlehlejším romantickém místě pod hvězdnou oblohou.

Sport a zábava

Mahal Mzuri Safari Camp vám nabíde spoustu aktivit, abyste se nenudili, nebo které vám pomohou relaxovat! Dvakrát denně safari a procházky s průvodcem po Motorogi a Olare ÖROK rezervacích, které dohromady pokrývají 13.500 ha půdy, a kde budete moci zahlédnout různorodou divokou zvěř. Odpočiňte si u bazénu s nekonečným okrajem a krásným výhledem na okolní divočinu nebo se nechte hýčkat různými lázeňskými léčebnými procedurami. Máte-li zájem o další dobrodružství, můžete navštívit místní vesnice a dozvědět se tak více o kmenech Masajů, nebo si naplánovat návštěvu Národní rezervace Maasai Mara National.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Masai Mara / MAHALI MZURI SAFARI CAMP *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog