info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LUXUSNÍ SAFARI - KLASICKÁ TANZÁNIE ****

Dovolená - Ngorongoro crater

LUXUSNÍ SAFARI - KLASICKÁ TANZÁNIE ****

1.den
Kilimanjaro

Přílet do Tanzanie na letiště Kilimanjaro, přivítání na letišti zástupci místní CK a transfer do hotelu Kibo Palace 4* (nebo podobného)

2.den
NP Manyara

Po snídani odjezd ke krásnému mělkému alkalickému jezeru Manyara, třpytícího se v puklině pohoří Great Rift Valley. NP Manyara je zatsrčený pod majestátní zdí pohoří Rift Valley, skládá se z tenkého zeleného pásu lesa, lemovaného 600m vysokými červenými a hnědými útesy na straně jedné a břehy bílého jezera na straně druhé. V korunách akácií se ukrývají před žárem slunce lvi, na planinách se pasou buvoli, pakoně, sloni, žirafy a další zvířata.

Později odpoledne přejezd k ubytování do Thloma Lodge 4*+ (nebo podobného)Strava: plná penze

3.den
PICO

Odlet z Prahy s přestupem v Lisabonu a následně přílet na ostrov Pico, transfer do hotelu a ubytování.

4.den
NP Serengeti

Po snídani odjezd do národního parku Serengeti, po cestě návštěva Olduvai Gorge (rokle na planině známá především významnými nálezy nejstarších homidinů). Odpoledne krátké safari s návratem se západem slunce.

Ubytování v Serengeti Kati Kati Camp 4*+ (nebo podobného)

Strava: plná penze

5.den
NP Serengeti

Tento den strávíte v NP Serengeti, nejkrásnějším a největším africkém národním parku, který byl zařazen na seznam UNESCO. Zvířata v parku žijí zcela volně a tak budete mít jedinečnou možnost pozorovat je v jejich přirozeném prostředí a být tak svědkem této jedinečné podívané – ryzí neporušené přírody v její plné kráse i krutosti zároveň. Celý národní park je tvořen z třetiny travnatými savanami a dále tu najdeme i zalesněné kopcovité oblasti, akáciové lesy a močály. Ze savany vyrůstají malé žulově kopečky, kterým se říká kopje a které jsou oblíbeným útočištěm lvů. Vyjmenovat zvířata obývající národní park Serengeti znamená jmenovat velkou část východoafrické fauny. Vždyť tu žije např. více než 70 druhů větších savců a kolem 500 druhů ptáků. Serengeti se může pochlubit největším množstvím pasoucích se zvířat na světě a největším množstvím masožravců, kteří se těmito kopytníky živí.

Ubytování v Serengeti Kati Kati Camp 4*+ (nebo podobného)

Strava: plná penze

6.den
NP Ngorongoro

Ranní safari, poté snídaně a odjezd do národního parku Ngorongoro, vydáte objevovat unikátní přírodní úkaz – kráter a národní park Ngorongoro, který je také nazýván osmým divem světa. Je to ráj pro zvířata, kterých zde žije více než 20.000, včetně nosorožců černých. Čeká Vás překrásný zážitek, kdy budete sjíždět do samého srdce kráteru po strmých cestách, budete projíždět rychle se měnící vegetací díky velkému převýšení a budete mít možnost pozorovat zdejší početná stáda zeber, pakoní, žiraf, slonů a bůvolů. Odjezd na oběd do Ngorongoro Farm House. Odpoledne volný program.

Ubytování v Ngorongoro Farm House 4*+ (nebo podobného)

Strava: plná penze

7.den
NP Ngorongoro

Po snídani se opět vydáte objevovat unikátní přírodní úkaz – kráter a národní park Ngorongoro, který je také nazýván osmým divem světa, díky unikátní biosféře, která zde panuje již od počátku věků. Je to ráj pro zvířata, kterých zde žije více než 20.000, včetně nosorožců černých. Čeká Vás překrásný zážitek, kdy budete sjíždět do samého srdce kráteru po strmých cestách, budete projíždět rychle se měnící vegetací díky velkému převýšení a budete mít možnost pozorovat zdejší početná stáda zeber, pakoní, žiraf, slonů a bůvolů. Bohaté pastviny a stálá voda na dně kráteru Ngorongoro zaručuje dobrou obživu pro všechny jeho obyvatele. Mohou se volně pohybovat i mimo kráter, zůstávají tady však kvůli dobrým podmínkám. V NgoroNgoro je zde tak jedna z největších koncentrací volně žijících zvířat v Africe. Oběd formou pikniku si dáte na dně kráteru u jezírka plného hrochů a v dálce budete mít možnost zahlédnout hejna plameňáků.

Ubytování v Ngorongoro Farm House 4*+ (nebo podobného)

Strava: plná penze

8.den
Arusha

Snídaně v hotelu, dopoledne Vás čeká odjezd do Arushy s následným transferem na letiště Kilimanjaro a odlet do Evropy (možnost prodloužení pobytu o relaxaci na krásném ostrově Zanzibar – rádi Vám zpracujeme nabídku na míru, kontaktujte nás)

Cena zahrnuje:

* veškeré transfery dle programu vozy 4x4 včetně vysokofrekvenční radiovysílačky s dlouhým dosahem
* v každém vozidle je příslušenství jako lékárnička, brožury o zvířatech, chladicí box, hasicí přístroj
* vstupy do parků dle programu
* 6x ubytování v luxusních hotelech a kempech se stravou dle programu
* safari v luxusních vozech dle programu se zkušeným anglicky hovořícím řidičem/průvodcem - místo u okénka garantováno

Cena nezahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Kilimangaro - Praha
* pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezd
* VÍZUM do Tanzánie - 50 USD, nutné vyřídit předem
* spropitné v hotelech, řidiči aj.


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ngorongoro Crater / LUXUSNÍ SAFARI - KLASICKÁ TANZÁNIE ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog