info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LUXUSNÍ PLAVBY - PLAVBA NA ALJAŠKU *****

Dovolená - Aljaška

LUXUSNÍ PLAVBY - PLAVBA NA ALJAŠKU *****

1.DEN

VANCOUVER, KANADA (Cruise Inside Passage, USA, Spojené státy americké) Dnes se v 18:00h nalodíte na vaši loď a poplujete kolem pobřeží

2.DEN

Plavba průplavem (Inside Passage), USA, Spojené státy americké

3.DEN

KETCHIKAN, ALJAŠKA, Spojené státy americké Přístavní městečko Ketchikan, známé pro své barevné totemy a které je domovem asi pro 13 500 obyvatel, leží na ostrově Revillagigedo Island v souostroví Alexander Archipelago. Majestátně tyčící se zalesněné hory se zasněženými vrcholy dokreslují nádherné panorama tohoto aljašského městečka. Místo je velmi oblíbeným výchozím bodem pro túry do aljašské divočiny. Významným zdrojem příjmů pro zdejší obyvatele kromě turistiky je rybolov, zvláště lov lososů a jejich zpracování. Projděte se po historické ulici Creek Street, částečně vystavěné na pilířích, vychutnejte se krásné pohledy na město z pobřežní promenády, kde se nachází mnoho obchůdků, restaurací a laviček z velrybích koster. Mezi velmi oblíbené výlety (za příplatek) náleží: · Chráněná krajinná oblast Misty Fjords National Monument, více variant · Saxman, muzeum totemů, délka 2,5 hod. · Vyhlídkový let nad fjordem Misty, různé varianty · Rybářskou bárkou na lov krabů, délka 4 hodiny · Za medvědy do Tongass National Forest, letecky, 3 hodiny

4.DEN

JUNEAU, ALJAŠKA, Spojené státy americké Jueau je hlavním městem Aljašky a třetím největším městem severoamerického kontinentu, které ale nelze navštívit přes pevninu, dostupné je pouze lodí. Město se rozkládá v průlivu Gastineau na pevnině a ostrově Douglas Island, obě části spojuje most. Asi desetinu z 30 000 obyvatel tvoří indiáni. Na městem se tyčí více než tisícimetrové pohoří s ledovcovými poli, z nichž nejznámější Mendenhall Glacier je viditelný z města. Krásný pohledy se vám otevřou z kabinové lanovky na horu Mount Robert. Mezi velmi oblíbené výlety (za příplatek) náleží: · Pozorování velryb a mořských živočichů, více variant na cca 5 hodina · Vyhlídkový let nad ledovec Mendenhall, více variant · Návštěva zlatého dolu, délka 2 hodiny · Lov lososů s grilováním, délka cca 4 hod. · Návštěva musherského campu, délka cca 2,5 hod.

5.DEN

SKAGWAY, ALJAŠKA, Spojené státy americké Městečko Skagway, z něhož na Vás dýchne historie zlatokopeckých výprav z let 1897 - 98, je umístěno pod vysokými vrcholy hor, dýchá historie zlatokopeckých výprav z let 1897 - 98. Výletními loděmi hojně navštěvovaný přístav leží v zátoce Lynnského kanálu, mořské úžiny, která je součástí frekventované severské mořské cesty Inside Passage s více než 1 000 ostrovů. Určitě Vás zde uchvátí pohledy na strmé horské masivy a hluboká údolí, vydejte se po stopách dávných zlatokopů. Budete mít příležitost pozorovat dravé ptáky, velryby, lososy a další zvířata se svém přírodním prostředí. Mezi velmi oblíbené výlety (za příplatek) náleží: · vyhlídkový let helikoptérou na ledovce, délka cca 2 hodiny · do horského průsmyku železnicí White Pass & Yukon Railway, více variant · výprava na kajaku po Chilkoot Lake, pozorování přírody, více variant · grilování lososů s výletem do přírody, délka cca 4 hodiny · zábavní přírodní Klondike Adventure Park, délka 3,5 hodiny

6.DEN

SITKA, ALJAŠKA, Spojené státy americké Malebné městečko Sitka (bývalé hl.město Aljašky) je eklektickou směsí aljašských domorodců , ruské a americké historie a svým překrásným a dramatickým umístěním s výhledem na otevřený oceán. Městečko leží zčásti na Baranově ostrově a jeho obyvatelé se živí především rybolovem, těžbou a zpracováním dřeva. Větší lodě kotví obvykle na širém moři a cestující jsou přepravováni v člunech k molu blízko Crescent Harbor nebo k mostu O´Connell Bridge.

7.DEN

HUBBARDŮV LEDOVEC, ALJAŠKA, Spojené státy americké Největším lákadlem na trase Vaší aljašské plavby jsou bezpochyby ledovce. V bezpečí Vaší lodi může pozorovat majestátní Hubbardův ledovec. Kolem lodi se budou pohupovat desítky ker, které se za strašidelného zvuku odlamují od ledovců (tzv. telení ledovců). Spatřit můžete také během Vaší plavby velryby, hejna ptáků a mnoho dalších živočichů.

8.DEN

SEWARD, ALJAŠKA, Spojené státy americké Je těžké uvěřit, že místo, tak krásné jako, Seward existuje. Seward je ze všech stran obklopeno překrásnými přírodními scenériemi národního parku Kenai Fjords, Chugach National Forest, a ResurrectionBay. Seward nabízí všechny kuriozity malého železničního městečka s bonusem ohromující okolní scenérie. Toto malé městečko s méně než 3000 obyvatel bylo založeno v roce 1903, kdy první průzkumní posádkada dorazila do přístavu a začaly plány železnice vedoucí do vnitrozemí. Od svého založení, Seward spoléhá na svou obživu z turistického rucu a komerčního rybaření. Seward je výchozem bodem pro výlety do národního parku Kenai Fjords.

Vybavení hotelu

LOĎ SILVER SHADOW posádka: 302 kapacita: 382 hostů délka lodi: 186 m šířka lodi: 24,9 m tonáž: 28 258 t rychlost: 18,5 námořních uzlů palby: 7 rok výroby: 2000 Luxusní výletní loď Silver Shadow nabízející svým hostům autentické zážitky, jednoduché potěšení, sdílené momenty, svobodu, neuvěřitelný prostor, kde si každý může rozvrhnout svůj den dle své chuti. Silver Shadow nabízí své prostorné apartmány až pro 382 hostů, vynikající služby jdoucí ruku v ruce s všudepřítomnou kosmopolitní atmosférou a komfortním vybavením. Na palubě této lodi se můžete v průběhu plavby udržovat v kondici ve skvěle vybaveném fitness centru, zacvičit si pilates a jógu, vychutnat si značková vína a regionální kulářské výtvory v Le Champagne, jediná Wine Restaurant by Relais & Châteaux na moři. Silver Shadow disponuje apartmánovými kajutami různých kategorií, několik možností pro stravování jako např. Pool Bar & Grill, restauraci La Terrazza, hlavní restauraci a již zmiňovanou restauraci Le Champagne. Dále zde je hostům k distpozici internet cafe, konferenční/hrací místnost, lázeňské centrum, knihovna, kasino, salón krásy, recepce, Connoisseur's koutek, butiky, divadelní sál, Panorama salonek.

Vybavení pokoje

Terrace Suite o rozloze 27m2 nabízí sdílenou verandu, francouzská okna, obývací část s pohodlným sezením, mramorovou koupelnu s dvojitým umyvadlem, oddělenou vanou a srchový kout, šatnu s osobním sejfem, radio/alarm s iPod dokovací stanicí, telefon s přímou volbou, minibar, župany a pantofle, vysoušeč vlasů, psací stůl, wi-fi připojení k internetu.

Stravování

Stravování formou plné penze včetně nápojů (vybraná vína, premiové alkohlické nápoje, káva a nealkoholické nápoje + minibar). Hostům je také k dispozici 24hodinový pokojový servis.Cena zahrnuje:

- 6x ubytování v prostorných suitách - stravování na palubě (plná penze) - nápoje - vybraná vína, premiové alkohlické nápoje, káva a nealkoholické nápoje + minibar - 24hodinový pokojový servis - animační programy - wifi zdarma - transfer vlakem s výhledem na překrásné secenérie mezi Seward a letištní vlakovou zastávkou Anchorage

Cena nezahrnuje:

- leteckou přepravu Praha-Vancouver-Praha (rádi zajistíme na vyžádání) - transfery (rádi zajistíme na vyžádání) - cestovní pojištění (rádi zajistíme na vyžádání)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aljaška / LUXUSNÍ PLAVBY - PLAVBA NA ALJAŠKU *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog