info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Dovolená - San francisco

lodge at the presidio ****

Poloha

Presidio San Francisco je krásný národní park a národní kulturní památka u Golden Gate. Park nabízí dva hotely, které jsou ideálním výchozím bodem pro objevování přírody a historie parku a pro návštěvu regionálních destinací, jako je Union Square, Ferry Building, Marin Headlands a vinařská oblast Sonoma / Napa.
Historický butikový hotel, který byl zrekonstruován na pohodlný a moderní „basecamp“ pro dobrodružství v jedinečném srdci národního parku. Hosté tak mohou uniknout shonu centru města a užívat si přírody a relaxace v parku, zatímco jsou jen pár kroků od vynikajících restaurací a bezplatné kyvadlové dopravy do San Francisca.

Vybavení hotelu

Ve svém minulém životě byla Lodge at the Presidio vojenskými kasárnami, v nichž během 20. století byly umístěny skupiny vojáků. Po pečlivém restaurování je tento butikový hotel na hlavním místě v Presidiu vybaven útulnými interiéry a historickými fotografiemi, které vzdávají hold minulosti budovy.

Vybavení pokoje

42 moderních pokojů je prostorných s výhledem na les, záliv nebo na město. Pokoje hotelu View King mají přímý výhled na most Golden Gate. Hezký dřevěný a kožený nábytek vytváří leštěný vzhled, zatímco pohodlné postele a teplá barevná paleta dělají z těchto pokojů vítané útočiště po náročných dnech strávených prohlídkou města.

Stravování

I když v samotném hotelu není restaurace, hosté si mohou vychutnat samoobslužnou snídani formou bufetu a denně odpoledne ochutnat víno a sýry v jídelně hotelu…
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

San Francisco / LODGE AT THE PRESIDIO ****

Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog