info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LIDO PALACE *****

Dovolená - Lago di garda

LIDO PALACE *****

Poloha

Hotel Lido Palace se nachází v nádherném letovisku Riva del Garda na břehu jezera Garda v severní Itálii, v blízkosti velkolepých italských jezer a alpských scenérií. Exkluzivní hotel se nachází ve zrekonstruovaném paláci z konce 19. století, kde byl použit prvotřídní design k vytvoření ohromujícího a luxusního prostředí.
Na konci 19. století byly rozsáhlé zahrady a zalesněné plochy hotelu osázeny velkolepými cedry, cypřiši, tisy a palmami. Při rekonstrukci byla zachována tato zelenající sekrása. Nové struktury, jako je plavecký bazén a restaurace, zohlednily stávající stromy, zejména v jižním rohu parku směrem k jezeru. V areálu se nachází krytý a venkovní bazén, masáže, lázeňské a fitness centrum.
Hotel je vzdálený 20 minut jízdy od dálnice A22 a 40 minut jízdy autem od Trenta. Využívat zde můžete neplacené parkoviště.

Vybavení hotelu

Při rekonstrukci hotelu byla vybudována skleněná hala mezi parkem, zahradami a hlavní neoklasicistní budovou a skleněná chodba nad zahradami. Celý hotel je obklopen rozsáhlými zahradami a zalesněnými pozemky a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají luxusní designový černý a šedý interiér a vestavěnou 42palcovou LCD TV. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi, mimořádně velká postel a moderní koupelna s podlahovým vytápěním a exkluzivní sadou toaletních potřeb.

Stravování

Dvě gurmánské restaurace a bar jsou umístěny v kovovo-skleněné části připomínající příď lodi, která prochází parkem prakticky až k jezeru.
V hlavní restauraci se podávají jídla tradiční středomořské kuchyně. Další restaurace s intimnější atmosférou má v nabídce à la carte menu zaměřené na rybí speciality.
Snídaně se podává v okouzlující restauraci Il Re della Busa nebo v létě na terase. Zde si můžete pochutnat na výběru lahůdek, které připravil šéfkuchař David Cattoi. Patří mezi ně domácí koláče, speciální bioprodukty z místní oblasti a řada chutných slaných jídel. K dispozici jsou také smoothie z ovoce a zeleniny a jídla à la carte.

Sport a zábava

Hotel nabízí svým hostům moderní wellness centrum o rozloze 1 500 m² s krytým i venkovním bazénem.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lago di Garda / LIDO PALACE *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog