info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LEFAY RESORT & SPA DOLOMITI *****

Dovolená - Madonna di campiglio

LEFAY RESORT & SPA DOLOMITI *****

Poloha

Lefay Resort & SPA Dolomiti se nachází v nádherné scenérii Dolomit, v městečku Pinzolo, 400 metrů od stanice lanovky Pinzolo-Prà Rodont. Přirozená krása, kterou můžete zažít v každém ročním období: v zimě jsou tu ledovce a vrcholky zasněžených hor ideálním místem pro lyžaře všech úrovní; zatímco v létě poskytují idylické zelené Dolomity ideální prostředí pro turisty. Dvě golfová hřiště (9 jamek) se nacházejí jen pár minut od resortu a ti, kteří hledají dobrodružství, si mohou vybrat mezi výlety na koni či výlety na horských kolech.

Vybavení pokoje

Krása Dolomitů se promítla do všech pokojů a suit vybavených přírodními látkami a vzácnými místními materiály. Velké a prosvětlené velkými okny dávají prostor pozorovat barvy okolních lesů a venkovní bazén. Obývací pokoj a ložnice s místními materiály a krbem připevněným na zdi jsou ke koupelně propojeny dřevěnými lamelami, mezi nimiž můžete vidět volně stojící vanu.

Stravování

Koncept zvýrazňující nejautentičtější chuti oblasti, využívající sezónní ingredience smíchané s vůní Dolomit. Lefay Vital Gourmet upřednostňuje zdravotní aspekty potravin podle zásad zelené kuchyně. Dolomia Restaurant, to jsou velká okna s výhledem na okolní horské scenérie s nádherným výhledem po celý rok. Je to ideální prostředí pro gastronomický zážitek, který spojuje tradiční recepty a současné chutě. Lounge bar - teplý a obklopující prostor nabízející skvělé koktejly a mezinárodní značky likérů s okouzlujícím výhledem na město. Grual Organic restaurant používá vybrané produkty pro kulinářský emotivní zážitek. Restaurace, inspirovaná kouzleným lesem, má svůj název od pozadí hory a využívá produkty od dodavatelů bio produktů z Trentino-Alto Adige.

Sport a zábava

Nabídka hotelového SPA je známá svými procedurami, vytvořenými kombinací tradičních masážních technik se stimulací tělesných bodů a energetických meridiánů. Hosté si mohou vybrat také ošetření à la carte, jako jsou tradiční východní a západní masáže; rituály párů a kosmetické služby.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Madonna di Campiglio / LEFAY RESORT & SPA DOLOMITI *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog