info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LE DOMAINE DU MONT D´ARBOIS *****

Dovolená - Megeve

LE DOMAINE DU MONT D´ARBOIS *****

Poloha

Tento 5*hotel se nachází v klidném prostředí vzdáleném zhruba 3 km nad městečkem Megève na ploše zhruba 450 ha. Rezort nabízí útulné ubytování v alpském stylu s výhledem na okolní hory a údolí.

Vybavení hotelu

K hotelu patří recepce, hotelové restaurace, bar, butik, fitness centrum s osobním trenérem, golfové hřiště, kasino, lázeňské středisko Mont d´Arbois Spa nabízející saunu, vířivku, turecké lázně, horké švédské koupele, vyhřívaný vnější a vnitřní bazén, různé druhy masáží a kosmetické služby.

Vybavení pokoje

Užijte si krásný pobyt v hotelových pokojích ve francouzských Alpách. Připraveno je zde celkem 41 pokojů a apartmá, které jsou rozložené do tří tradičních alpských chat - Chalet Eve, Chalet Noémie a Chalet Alice - všechny jsou seskupené blízko sebe do vzdálenosti 100 metrů. ​Le Chalet Noemie, byla prvním hotelem vybudovaným v Mont d´Arbois již v roce 1921. Je zbudována podle savojského tradičního stylu a je tvořena 5 luxusními suitami. Le Chalet du Mont d´Arbois je tvořena 24 pokoji, včetně 4 suit a nadstandardního apartmánu v rakouském horském stylu. Le Chalet Alice – je nejnovější, tradiční dřevená alpská chata, s 9 pokoji, včetně 3 suit, malé restaurace a rozsáhlé místnosti s krbem. Všechny pokoje a suity dekorované těmi nejlepšími textiliemi a intarzované dřevem, jsou vybavené satelitní televizí, krbem, minibarem, vysokorychlostním internetem, kávovarem, bezpečnostním trezorem, luxusními koupelnami s vysoušečem vlasů.

Stravování

Snídaně formou bufetu za příplatek. Hotel je vyhlášený kulinářskými specialitami restaurace Le Chalet 1920 Restaurant s bohatou nabídkou vín. 200 metrů od hotelu je situována i další restaurace La Taverne du Mont d´Arbois“.

Sport a zábava

Zalyžujte si v prvotřídním světově proslulém lyžařském kotli v okolí Megève, potom znovu načerpejte svoji vybitou energii v hotelovém lázeňském centru, a pro ty, kterým to je málo mohou využít služeb soukromého fitness trenéra.

Náš názor

Ideální volba pro milovníky přepychu spojeného s tradicí.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Megeve / LE DOMAINE DU MONT D´ARBOIS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog