info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LAS ISLAS *****

Dovolená - Cartagena

LAS ISLAS *****

Poloha

Hotel Las Islas, který se vyznačuje bezproblémovým spojením rafinovaného luxusu a rustikálního kouzla, poskytuje domov daleko od domova v srdci ohromujícího karibského pobřeží Kolumbie.

Vybavení hotelu

Hotel Las Islas se nachází pouhých 45 minut od Cartageny a je sofistikovaným útěkem šetrným k životnímu prostředí s luxusním ubytováním a výjimečným vybavením. Usaďte se do svého luxusního bungalovu s výhledem na moře nebo na sousední přírodní park Corque del Rosario y de San Bernardo. Navštivte některou z našich restaurací a barů, kde si můžete pochutnat na domácích zdrojích a odborně připravené kuchyni. Odpočiňte si u sladkovodního bazénu nebo prozkoumejte jednu z mnoha aktivit v hotelu. Během vaší návštěvy si užijete osobní pozornost našich zaměstnanců, kteří jsou všichni odhodláni učinit váš pobyt opravdu výjimečným. Užijte si poklidnou dovolenou ve vířivce nebo si zaplavte ve svém soukromém bazénu. Nebo se natáhněte na své plyšové polštářové posteli a objednejte si pokojovou službu po rušném dni v ráji.

Vybavení pokoje

Vyberte si mezi bungalovy na pobřeží či v korunách stromů, každý z nich je pojmenován po kolumbijských ostrovech a nabízí spoustu promyšlených zařízení, včetně klimatizace, bezplatného bezdrátového internetu a prémiových koupelnových produktů.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Cartagena / LAS ISLAS *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog