info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
LAPA RIOS ECO LODGE *****

Dovolená - Poloostrov osa

LAPA RIOS ECO LODGE *****

Poloha

Lapa Rios Eco Lodge leží na poloostrově Osa - v jižní části Kostariky poblíž Panamy. Nachází se v rezervaci deštného pralesa na soukromém pozemku o rozloze 1000 akrů s přímým přístupem ke třem nedalekým plážím: Pan Dulce, Backwash Bay a Matapalo.

Vybavení hotelu

Resort nabízí celkem 16 luxusních bungalovů, obklopených panenskou přírodou s výhledem na modré vody Tichého oceánu a Golfo Dulce. Po cestě z vašeho bungalovu na snídani do restaurace Brisa Azul Vás určitě přivítají opice, tukani, papoušci ARA, lenochodi a další tvorové deštného pralesa. Odpočinout si a vykoupat se můžete v ekologicky šetrném bazénu se slanou vodou. Nezapomeňte si sebou dalekohled, jistě oceníte úžasné panoramatické výhledy do okolí. Udělejte si čas na informace v místní chýši, kde najdete zábavná fakta, knihy o biologické rozmanitosti a nejkvalifikovanější průvodce, kteří jistě rádi zodpoví jakékoliv dotazy. Nenechte si ujít prezentaci o Lapa Rios, která se koná během Happy Hour v místním baru.

Vybavení pokoje

Ke standardnímu vybavení všech bungalovů patří privátní venkovní terasa s dešťovou sprchou, houpací sítí a lehátky, king size postel nebo dvě oddělená lůžka velikosti qeen, organické bavlněné povlečení, stropní ventilátory (bez potřeby klimatizace díky čerstvému mořskému vánku), prostorná koupelna, bavlněné župany, lokálně vyrobené, biologická a organická mýdla, krémy a šampony, bezpečnostní schránku, každé ráno čerstvá káva, úklidové služby dvakrát denně, večerní rozestýlka.

V bungalovech NENALEZNETE ! telefon, internet, TV, rádio, vysoušeč vlasů, pokojový servis (jídlo v místnostech může přitahovat zvířata).

Stravování

V místní restauraci Brisa Azul si můžete vychutnat čerstvě připravená jídla z místních zdrojů spolu s úchvatným výhledem na deštný prales a Golfo Dulce. Přestože se lodge nacházejí na odlehlém místě, místní pokrmy mohou soupeřit s nejluxusnějšími restauracemi, jež najdete v Kostarice. Všechna jídla jsou podávána formou a la carte. V nabídce je čerstvé místní ovoce a zelenina, ryby, biokuřata a hovězí maso. Bar nabízí oblíbené míchané nápoje, čerstvé džusy, organická vína a prémiové destiláty.

Sport a zábava

Odpočiňte si u bazénu, nechte se hýčkat některou z nabízených masáží, uvolněte se při lekcích hatha jógy či si zacvičte chi kung. Nebo se vydejte na objevování poloostrova.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Poloostrov Osa / LAPA RIOS ECO LODGE *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog