info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
L´ANDANA *****

Dovolená - Grosseto

L´ANDANA *****

Poloha

L'Andana Tenuta La Badiola se nachází v nedotčené toskánské oblasti Maremma, 10 minut jízdy od pobřeží a města Casriglione della Pescaia. La Badiola je bývalé letní sídlo obklopené olivovými háji a vinicemi.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí luxusní pokoje, restauraci oceněnou hvězdičkou Michelin a wellness centrum.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje a apartmány jsou prostorné, elegantně zařízené a s výhledem do krajiny. Každý je vybaven TV, DVD přehrávačem a bezplatným Wi-Fi připojením.

Stravování

La Trattoria Enrico Bartolini je moderní restaurací a nachází se v bývalé sýpce velkovévody Leopolda II. z Lorraine, jednoduchým místem setkávání, kde zažijete pravou atmosféru a chuť exkluzivní restaurace „trattoria toscana“. Velká okna s výhledem na středomořské keře a vinice, otevřená kuchyně a dřevěná trouba oznamují menu, které spojuje ty nejlepší aspekty toskánské kulinářské tradice. Četné pokrmy se podávají v terakotových miskách a hliněných talířích, což je úcta k místní minulosti.
L'Andana má také restauraci La Villa. Kuchyně má útulnou neformální atmosféru domácí kuchyně a vede do intimní jídelny s krásným kamenným krbem a odtud k okouzlující verandě s výhledem na park, malý kostel a čisté vody romantického bazénu, obklopen cypřiši a námořními borovicemi.

Sport a zábava

Hosté si mohou zahrát tenis na kurtu a procvičit švih na golfovém driving range. K dalším oblíbeným místním aktivitám patří jízda na koni, pěší turistika a pozorování ptáků.
Hotelové ESPA navrhl architekt Ettore Mocchetti. Rozkládá se na ploše přes 600 metrů čtverečních, rozdělených do čtyř sekcí, z nichž dvě jsou termální, s břidlicovými podlahami. Toto místo je obklopeno rafinovanou atmosférou s sugestivními stropními klenbami, přírodními materiály, teplými barvami a romantickými vonnými svíčkami. K dispozici jsou 4 kabiny na ošetření, z nichž jedna je věnována dvěma procedurám, nejmodernějšímu fitness centru, parní lázni a vitálnímu bazénu. Tenuta La Badiola se stará o pohodu svých hostů a uvnitř L'Andana vytvořil opravdu exkluzivní SPA podepsaný ESPA, přední anglickou značkou v oblasti wellness. SPA od ESPA jsou uznávány mezi těmi nejlepšími na světě a jsou navrženy s cílem nabídnout holistické ošetření pomocí čistých a přírodních produktů, které oživují tělo a ducha a přinášejí vynikající výsledky. Všechny použité produkty jsou 100% přírodní a neobsahují parabeny nebo jsou testovány na zvířatech.
Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Grosseto / L´ANDANA *****

CAPTCHA code
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog