info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
KWANDWE GREAT FISH RIVER LODGE *****

Dovolená - Kwandwe

KWANDWE GREAT FISH RIVER LODGE *****

Poloha

Velkolepé lodge Great Fish River se nachází na svěžích zelených březích řeky Great Fish v Kwandwe Private Game Reserve a byly navržen tak, aby předvedly zdánlivě nekonečnou krajinu, ve které jsou zasazeny. Rozsáhlé vyhlídkové plošiny umožňují plně pohlcující zážitek z přírody a jsou ideálním místem k vychutnání afrického západu slunce.

Vybavení pokoje

Těchto 9 luxusních apartmá má vlastní koupelnu, vnitřní a venkovní sprchy, samostatné WC, oddělená umyvadla, kryté verandy s bazénem. Výzdoba je inspirována klasikou a současností v Africe a má přírodní palety zemitých barev. K jejich dalšímu vybavení patří: * župany a pantofle * samostatná vana a sprcha * příslušenství pro přípravu kávy a čaje * vysoušeč vlasů * lednička * telefon * wifi připojení k internetu * stropní ventilátor * klimatizace * bazén * trezor

Stravování

Kuchyně je zde výjimečná a můžete si ji vychutnat v "jídelně" se svými kamarády, na vyhlídkových terasách nebo na některém z mnoha magických a odlehlých míst v parku.

Sport a zábava

Užijte si dvakrát denně jízdu parkem s ozbrojeným rangerem a zkušeným týmem stopařů při hledání "velké pětky", nebo interpretační procházky, rybaření, kanoistiku či piknik v buši.Cena zahrnuje:

* 7 nocí s plnou penzí


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kwandwe / KWANDWE GREAT FISH RIVER LODGE *****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog