info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
KRISTIANIA LECH ****

Dovolená - Arlberg

KRISTIANIA LECH ****

Poloha

stylový a luxusní butikový hotel Kristiania nabízí panoramatický výhled na Lech, sjezdovky a pohoří Arlberg.Hotel se nachází v městečku Lech am Arlberg, hned vedle centra obce, 5 minut chůze od lyžařských vleků a sjezdovek, na začátku běžkařského okruhu, na úpatí Omeshorn, jež je výchozím bodem pro krásné procházky malebným údolím Zugertal.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí ubytování celkem ve 29 pokojích a suitech, k dispozici je zde hostům bar, 2 restaurace, sluneční terasa, sauna, vířivka a relaxační místnost. Kristiania Lech poskytuje řadu velmi soukromých služeb concierge a komorníka, které orámují tento skvostný zážitek z lyžařské dovolené. Komorníci starající se o lyže, čtivo nebo wellness vám zaručeně budou věnovat pozornost. Kristiania je prvním hotelem v Rakousku s neutrální uhlíkovou stopou a patří mezi členy organizace Small Luxury Hotels of the World.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje a apartmány mají vlastní výraznou, ale zároveň elegantní identitu. Jsou vybaveny vlastní koupelnou, SAT TV, telefonem, pohodlným sezením.

Stravování

Polopenze

Sport a zábava

Ve wellness centru najdete saunu, vířivku a relaxační část. K dispozici je široká škála masáží a na pokoji lze využít matraci na jógu a instrukce ke cvičení. Na místě je také bar a slunná terase a ve všech prostorách hotelu je dostupné Wi-Fi zdarma. Přímo u hotelu Kristiania vedou běžkařské stopy. Na místě si můžete půjčit zimní vybavení a k dispozici jsou také soukromí instruktoři lyžování.Cena zahrnuje:

7x ubytování s polopenzí

Cena nezahrnuje:

Dopravu, ubytování, místní pobytovou taxu (2,50 EUR/os/noc)


Vyhledat termín

Termín od  Do 
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

Nebyl nalezen žádný termín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Arlberg / KRISTIANIA LECH ****

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o novinkách
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Podělte se s námi o vaše zážitky
z cest na našem blogu

vaše zážitky z cest na našem blogu
Sledujte nás na sociálních sítích


Facebook Snail Travel International Instagram Snail Travel International
Nechte si zaslat katalog
Nechte si zaslat katalog